Eladó tanya - Sármellék (37554192)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 20 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
47 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sármellék
  • Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
  • Alkategória:Tanya
  • Alapterület:60 m2
  • Telekterület:11185 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Varga Zsolt
Varga Zsolt
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tanya /családi ház/ Sármellék közelében

Megvételre kínáljuk Sármellék és Szentgyörgyvár között a 76-os út mentén, 11185 négyzetméteres részben szántóföld és művelési ág alól kivont zártkert minősítésű ingatlant, melyen egy 60 négyzetméteres vegyes falazatú /kő, tégla, vályog/ lakóház található, amely az elmúlt év során teljes felújításon esett át. Cserére került a tető /jelenleg cserepes lemez/, a burkolatok, vezetékek, víz és áram, valamint homlokzati és födém hőszigetelést kapott, műanyag nyílászárók három rétegű üveggel kerültek beépítésre, melynek következtében minimális rezsiköltséggel üzemeltethető.
Az áram 3x32 Amper, az ívóvíz fúrt kútból érkezik, a meleg vizet villany bojler adja.  a fűtést távvezérelhető infrapanelek biztosítják. a szennyvíz zárt aknába folyik.
3 Db klíma.
Az ingatlan azonnal birtokba vehető, akár teljes berendezéssel is.
A biztonságról kamera rendszer és riasztó gondoskodik. Az ingatlan remek lehetőség akár állandó lakhatásra, gazdálkodásra, nyaralónak, befektetésnek.
A közeli termálfürdők, Hévíz, Kehidakustány, Zalacsány /kastély szálló, hatalmas horgásztó/, Keszthely, rövid idő alatt elérhető, akárcsak a szlovén és osztrák határ.
Az ingatlan mellett és mögött található szántó akár művelésre is kiadható. Gyönyörű panoráma a Zalai- Dombságra. Csend, nyugalom fogadja az ide költözőket.
Az ingatlan előzetes egyeztetés alapján tekinthető meg.
A képek valósak, az ingatlan jelenlegi állapotát tükrözik. Részletesebb felvilágosításért, vagy a személyes megtekintésért hívjon a megadott telefonszámon, vagy forduljon a keszthelyi irodánkhoz, Keszthely, Fejér Gy. 2.  
Vásárolna, de most nincs rá pénzügyi keret? 
Kolléganőm, Horváth Ferencné díjmentes, bankfüggetlen, személyre szabott hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal