Eladó jó állapotú lakás - Budapest X. kerület (79393467)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 27 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
61 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest X. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:64 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:Udvari
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:13 000 Ft
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kosa János
Kosa János
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Harmat utca 10. – 64 m²-es földszinti otthon , belső udvarral,...

Harmat utca 10. – 64 M²-es földszinti otthon, belső udvarral, nagy terekkel, természetes fa hangulattal

Van az a fajta otthon, ahol nem kell magyarázni a hangulatot. Belépsz, és érzed, hogy ez egy régi, stabil pesti ház: vastag falak, nagy belmagasság, csendes belső udvar, ahol a pad mellett lehullanak a levelek, és még a szél is lassabban jár.

A földszinti, 64 m²-es lakás pontosan ezt hozza.
Tágas, jól szervezett terek, nyugalom, régiségek szeretete és rengeteg természetes fa – olyan melegség, ami ma már ritkaság.

Az alaprajz különlegesen jó:
egy közel 22 m²-es nappali, mellette egy intim, udvarra néző hálószoba, tágas 12 m²-es étkezős konyha kamrával, egy szépen rendezett közlekedőtér és egy kényelmes méretű fürdő várja azt, aki szereti a funkcionális, élhető otthonokat.

A konyha és az étkező része igazi békebeli tér. a körbeépített sarokpad, a természetes fa borítások, a falon sorakozó képek és a látszó gerenda együtt adják azt a meghitt családi hangulatot, ahol jó leülni a reggeli kávéra vagy egy hosszabb esti beszélgetésre. a kamra külön ajándék – manapság már keveseknek jut ilyen.

A nappali hatalmas, könnyen variálható, többféle funkciót is elbír egyszerre: dolgozósarok, tévés rész, vendégterület – szépen elfér benne minden.
A nagy fa szekrények, polcok és a falburkolatok mind kézzel készült, egyedi darabok; ez tartja egyben az otthon meleg hangulatát.

A hálószoba az udvar felé néz – csendes, zavartalan, természetes fénnyel. Pont az a helyiség, ahol könnyű kipihenni magad.

A fa nyílászárók eredetiek, szépen megőrzött állapotban. Ezek adják az egész lakás karakterét: meleg tónus, természetesség, valódi anyagok.
A fűtést és hűtést több klíma segíti, ami földszinten külön előny.

A lakás állapota közepes – tiszta, rendezett, élhető, költözhető.
Nem kér azonnali teljes felújítást, ugyanakkor bármilyen ízlésre könnyen ráhangolható.

A társasház nagy, több lépcsőházas, zárt belső udvarral rendelkezik. a kapu biztonsági rendszerrel van ellátva, az utcáról nem lehet besétálni, így a környezet valóban nyugodt és védett.

A Harmat utca elején járunk, ahol a közlekedés különösen jó: innen a város szinte bármely pontja gyorsan elérhető, akár autóval, akár tömegközlekedéssel.

A ház belső udvara igazi kis kert: padok, növények, csend, nagy fák – olyan közeg, ahol jó megállni két lélegzetvétel között. Ez az a budapesti miliő, ami lassan eltűnik, és egyre nagyobb érték.
- [ ] FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal