- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó lakás
- >>
- eladó lakás Debrecen
- >>
Eladó jó állapotú lakás - Debrecen
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 74 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:71 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:10 000 Ft
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: M308665

Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen - Nagyerdő, Martinovics utcán,Eladó 71 nm-es, loggiás, tégla lakás, garázzsal.
Debrecen kedvelt városrészében, a Nagyerdő szomszédságában, a Martinovics utcán eladó egy 71 nm-es, teljes körűen felújított lakás.
A tégla építésű ingatlan helyiségei: 2 szoba, nappali, konyha, fürdőszoba, külön wc, kamra, loggia, valamint egy saját, zárható tároló is tartozik hozzá. Az otthon melegét radiátoros fűtés biztosítja.
Az épület külső szigetelést kapott, a lépcsőház felújítása pedig tervezés alatt áll. a lakás teljes berendezéssel együtt eladó, amely az ár részét képezi, így akár azonnal költözhető.
Az ingatlanhoz tartozik egy zárt, tágas garázs is, amely +10 millió Ft-ért kötelezően megvásárolandó, így a parkolás is gond nélkül megoldott.
Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően ideális választás lehet családoknak, egyetemistáknak vagy befektetési célra.
Előre egyeztetett időpontban lehetőséget biztosítunk személyes megtekintésre. Keressenek bizalommal!
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az Eladók és a Vevők rendelkezésére!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes Hitel, Otthon Start, CSOK Plusz, Babaváró ügyintézést kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Referenciaszám: M308665
Referencia szám: m308665 FIX 3% lakáshitelre megvehető


