Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Marbella (52645892)
+ 14 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú lakás Spanyolország, Marbella

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
750 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Marbella
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:110 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Dorina
Dorina
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Marbella

Új, hogy a piacon, ez a csodálatos földszinti apartman 3 hálószoba és 2 fürdőszoba teljesen berendezett, és készen áll a költözésre. Két terasza van, az egyik fedett, a másik fedetlen. Tartalmazza a parkolóhelyet és a raktárhelyiséget is. Egy zárt közösségben található, közös medencével, kerttel, gyerekekkel, edzőteremmel, kihűléssel és bárral. a helyszín ideális, csak néhány méterre Marbella & apos; s Paseo Maritimo és egy rövid sétára a népszerű Plaza de los Naranjos Marbella & apos; s történelmi központ.
Elrendezés: belépéskor egy tágas nappalit találunk, nyitott konyhával. Mindkét szoba a jobb oldalon található fedett teraszra csatlakozik. Balra van egy folyosó a vendégfürdővel a bal oldalon. Közvetlenül szemben, van egy hálószoba beépített szekrények. Követjük a folyosót, találunk egy másik hálószobát szekrényekkel. a túlsó végén van a főhálószoba egy öltöző, egy ensuite fürdőszoba, és a hozzáférést a nagy nyitott terasz. Minden szoba külső fekvésű, ablakok nyílnak a privát teraszokon. Az otthon rengeteg tárolóhelyet kínál; a hálószoba gardróbok és az öltöző mellett van egy szekrény is a bejárati és a folyosón, amely összeköti a hálószobákat.

Tökéletes a strand és a tengerparti életmód élvezetére. Ideális családok vagy emberek számára, akik kényelmet és közel a tengerhez. Ne hagyd ki! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal