Eladó újszerű állapotú nyaraló Olaszország, Cianciana
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 75 000 EUR | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Cianciana
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:150 m2
- Telekterület:5400 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Cianciana
Villa kiváló körülmények között, körülbelül 150 m²-es, két emelettel a föld felett, nappali a földszinten és alvóhely az első emeleten. A földszinten körülbelül 72 m² áll, benne konyha és nappali, két tárolóhelyiség, valamint egy külső rész és egy körülbelül 52 m²-es nagy veranda. Az első emeleten körülbelül 77 m² található, ahol két hálószoba, egy folyosó és egy fürdőszoba van.Az ingatlanhoz tartozó telek jól művelt, körülbelül 5400 m², olajfákkal és gyümölcsfákkal.
Cianciana városától csak pár lépésre található. Cianciana környéke a Platani folyó mentén lenyűgöző tájat kínál.
Sok üzlet, pizzéria és étterem, két szabadtéri úszómedence és légi mentési szolgáltatás található a környéken. A strandtól 30 percre (Seccagrande, Eraclea Minoa, San Giorgio, Bovo Marina) számos park és természeti és kulturális látnivalók vár.
Csak 40 percre van a híres Scala dei Turchi és a Templomok völgye Agrigento tartományban. Jó közlekedési kapcsolatai vannak Agrigento, Sciacca és Palermo városaival. 35 percre vagyunk a Sir Rocco Forte Verdura Golf Üdülőhelytől; mindössze 20 percre a Sicani-hegységtől és a piknikterületektől. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

