Eladó újszerű állapotú nyaraló Spanyolország, Costabella
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 2 495 000 EUR | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Costabella
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:329 m2
- Telekterület:2780 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás


Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Costabella
Ez az andalúziai stílusú villa, amelyet egy híres német építész tervezett 2001-ben, zökkenőmentesen ötvözi a hagyományos bájt a modern kényelemmel. Nestled mindössze egy gyors két perces sétára a strandtól, a villa egy pompás kert gyümölcsfák és ősi olajfák. a tágas terasz, amely egy grillezési területre és egy relaxációs zónára oszlik, tökéletes környezetet biztosít a szabadtéri szórakozáshoz.Odabent egy kandallóval ellátott vendéglátó terem vezet egy stílusos éltető-étkező teraszhoz, amely közvetlen hozzáférést biztosít a teraszhoz és egy kényelmes pihenéshez. Emelkedés a kétemeletes toronyhoz, két hálószoba és egy jól felszerelt fürdőszoba. a fő hálószoba, egy ensuite fürdőszoba, és egy ízlésesen kialakított konyha tartja a ház & apos; s általános esztétikai.
További, saját kertbejáraton keresztül megközelíthető hálószobák biztosítják a saját fürdőszobával felszerelt családtagok számára a magánélet védelmét. a villa fel van szerelve központi fűtés és napelemek, megszünteti a szükséges légkondicionálás miatt a dupla üreges falak, amelyek természetes éghajlat-szabályozás.
A fő lakóhelyen túl a 135 m2-es épület négy jármű biztonságos garázsául szolgál, de sokoldalúsága különféle használatot tesz lehetővé, a pihenőhelytől a szaunáig, az új tulajdonosra és a preferenciákra szabva. Fedezze fel a kényelmes és elegáns életmódot ebben a bájos andalúziai villa.
A tulajdonos rendkívül rugalmas az eladási ár és feltételek tekintetében, különböző tárgyalásokhoz alkalmazkodik a potenciális vásárlók preferenciáinak és igényeinek kielégítése érdekében. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

