Eladó vendéglátási ingatlan - Bugyi (33718637)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
125 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Bugyi
  • Kategória:Vendéglátás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:230 m2
  • Telekterület:6597 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1965
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stark Péter
Stark Péter
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Pest vármegyében, Bugyi területén egy 6597 m2-es terület...

Eladó Pest vármegyében, Bugyi területén egy 6597 m2-es területen egy korábban jól menő, a helyiek által kedvelt vendéglő fedett és nyitott kerthelyiséggel, egy különálló, nappali + 3 szobás lakóházzal, gazdasági épületekkel, hűtőházzal és hatalmas parkolóval.

A terület gksz-2 (gazdasági-kereskedelmi-szolgáltató) övezetbe tartozik, ami 35%-os beépíthetőséget tesz lehetővé legfeljebb 8 m magas építménymagassággal, ahol mindenfajta, nem jelentős zavaró hatású gazdasági tevékenységi célú épület, raktározás, kereskedelem, vendéglátás, szolgáltatás (szolgáltatással összefüggő olyan ipari tevékenység, melynek a környezeti terhelése nem haladja meg a lakóterületre előírt környezetvédelmi normákat) céljára szolgáló épület, iroda, üzemanyagtöltő, valamint kivételesen nem gyermekelhelyezésre és betegápolásra szolgáló egészségügyi, oktatási, szociális épület, vagy egyéb közösségi szórakoztató funkciójú épületek, építmények is elhelyezhetők. Üzemanyagtöltő kizárólag csak gksz-2 jelű övezetben helyezhető el.

A fentieken túl az egykori vendéglő újranyitására nagy igény lenne, kialakult vendégkör volt, sok rendezvényt szerveztek itt, hiszen a terület rengeteg lehetőséget biztosít, ráadásul a szemközti gyár részéről is lenne igény étkeztetésre.
Elhelyezkedése miatt élelmiszer boltként, egyéb üzletként vagy céges telephelyként is jól hasznosítható.

Valamivel hátrébb, az úttól messzebb egy nappali + 2 szobás, étkezős, külön konyhás ház áll, amely igény szerint teljesen elszeparálható az első telekrésztől, de akár annak szerves részévé is alakítható.
Még beljebb gazdasági épületek, ólak és egy hűtőház kapott helyet, itt tényleg csak a saját fantáziája szab határt a lehetőségeknek.

Időpontért, további információkért keressen valamelyik elérhetőségemen!

Egyedi igényekre szabott hitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal