Akadálymentesített ház (647 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 647 db
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (54277952)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Budapest IV. kerületében, Újpesten Csendes, nyugodt utcában eladó egy 365 m²-es telken fekvő, összesen 182 m²...
199 000 000 HUF
1 093 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni ikerház hirdetés (81247173)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen-Martinkán az Iskola utcában eladó egy Új építésű 106 nm alapterületű ikerház egyik fele. Az ingatlan főbb jellemzői....
91 900 000 HUF
866 981 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (43943577)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csendes, kertvárosi otthont keres? Remetekertvárosban kétgenerációs, igényes családi ház eladó! Budapest II. kerület Remetek...
345 000 000 HUF
1 568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarbánhegyesi családi ház hirdetés (67137839)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház Magyarbánhegyesen központi fekvésű 2 és fél szobás, fürdőszoba, konyha, 2 udvar+ kert
5 500 000 HUF
45 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43269679)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag a casanetwork buda ingatlaniroda AJÁNLATÁBAN! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! Egy különleges otthon várja új lakóit Érd-Parkvá...
124 900 000 HUF
1 135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki egyéb ház hirdetés (73147835)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 1509 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sokoldalú, prémium ingatlan eladó Abádszalók központjában! Abádszalókon, a Tisza‑tó leggyorsabban fejlődő városában eladó egy...
167 000 000 HUF
634 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49594484)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskemét, közkedvelt részen a Vacsiközben, sorházi lakás eladó! 2 Szinten, 78m2-es, nappali +2szobás, jó alaprajzi elrendezésű...
65 900 000 HUF
844 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (96414332)
89 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Újfehértó központjában felújítandó családi ház telekkel tulajdonostól eladó. A házhoz pince, fészer/garázs, 550 m2 előkert+kocsibeálló és 700 m2 hátsó kert tartozik. Kérem ingatlanosok ne keressenek. Az ár irányár.
36 000 000 HUF
276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (32324366)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Egyeken Vonzásköre: a Tisza, Tiszafüred, Hortobágy, Debrecen Alap terület: 54 m2 Telek alap területe: 925 m2 2 szoba Konyha Fürdőszoba + Wc
6 000 000 HUF
111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (84243265)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, korszerű, önálló családiházak 478m2 kerttel! Otthon Start Program ( 3%-os hitel) igényelhető! Kösse le 10% befize...
105 500 000 HUF
1 004 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárkányi családi ház hirdetés (92869419)