Akadálymentesített lakás (1260 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 260 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36776495)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start hitelre is alkalmas! ! XV. Ker Rákospalotán, családi házas övezetben eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, teljesen felúj...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (99432559)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas 75 m²-es világos nagy erkélyes 3 szobás lakás – Körbejárható az egész lakás - Jó elosztású, alakítható terekkel eladó! ...
83 000 000 HUF
1 064 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59344228)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Erdőkerülő utcában, akadálymentesített, panel programos házban eladó egy 63 nm-es napfényes, nappali +2 szobás földszinti lakás...
78 000 000 HUF
1 278 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74574959)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (78554338)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcs nálunk! Erkélyes, panorámás lakás Csepel szívében, Dupla klímával ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest XXI...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76933749)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
12 Kerületben, nagyon jó lokációnál, csendes ház 4. emeletén. Lift van. Belső ősparkos udvarra néző. (4. 7Nm-es erkély). Fekvése miatt egész nap fényes, napos. Felújítandó, tehermentes örök lakás.
98 000 000 HUF
1 531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34947323)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan adatai: Szeged - Északi városrész, Rózsa utcai, 53, 06 m2-es, 3. emeleti, téglalakás, új építésű, liftes házban ela...
72 426 900 HUF
1 366 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (37742926)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tervezett befejezés: 2026. Év vége. Szuper lehetőség! Könnyen két otthonná alakítható, 3. emeleti, 79 m2-es, dupla erkélyes, ú...
72 426 900 HUF
916 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84489653)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában jó minőségű társasház földszintjén, akadálymentesített, 41 nm-es lakás, teremgarázzsal, saját tárolóval ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (45494843)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos 2 szobás lakás, parkos környezetben, kiváló közlekedéssel a XV. kerületben! a Nyírpalota úton egy 10 emeletes, liftes t...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93397928)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54532843)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004783. Belvárosban, a Távirda utcában, társasház 3. emeletén eladó egy 67 nm-es, 2 szobás, konyha, fürdő és zuhanyzó elosztá...
57 900 000 HUF
864 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (65296334)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bl-004543. Belvárosban, a Távirda utcaban, társasházban 3. emeleti, 67nm-es, 2 szobás, konyha, fürdő, zuhanyzó elosztású, klima...
180 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (66193824)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nem csak egy lakás. Hanem egy LEHETŐSÉG. Zalaegerszeg egyik legkedveltebb részén, a Vizslaparknál eladó egy 62 m²-es, 2 szobá...
34 500 000 HUF
556 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (94933224)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szedreskerti lakónegyedben, a Palotai úton, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! A panellakás nem főútra néző, mely liftes épületb...
45 900 000 HUF
882 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34698383)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
✨Nádorliget Lakóparkban, Budapest XI. kerületben modern hangulatú 49 m2-es 1+1 szobás, erkélyes, klímás, napos lakás eladó lift...
94 990 000 HUF
1 938 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37495439)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíl...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74917773)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes kör...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (49847359)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való akadálymentesített lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Akadálymentes

Akadálymentes a környezet akkor, ha annak kényelmes, biztonságos, önálló használata minden mozgáskorlátozott, vagy egészségkárosodott ember számára biztosítja minden olyan tevékenység elvégzését, amelyben akadályoztatva vannak. Hétköznapi értelemben többnyire a mozgáskorlátozott, kerekesszékes embereknek szokták kialakítani így a környezetet.

A biztonságos, akadálymentes otthon kialakításánál gondolni kell azokra, akiknek a lépcsők, a magas küszöbök, a szintkülönbségek, a magasabb polcok leküzdhetetlen akadályt jelentenek. Az akadály­mentes lakótérben azokat az alapelemeket kell összehangolni, amelyeket eltérően hasz­nálunk, mint a fogyatékkal élők.

Akadálymentes környezet kialakítása a teljesség igénye nélkül: A szintkülönbségek áthidalására rámpa kialakítása, olyan széles küszöb nélküli ajtók beépítése, amin a kerekesszékkel kényelmesen be lehet jutni, a bútorok magasságának hozzáigazítása a kerekesszék ülésmagasságához, csúszásmentes kialakítás, fürdő és wc(k) kerekesszék használathoz igazítása.