Akadálymentesített lakás (1257 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 257 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (43488333)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó akadálymentesített, patakparti lakás Eger belvárosában, liftes társasházban - azonnal költözhető! Belvárosi, patakparti...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34977597)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, Petőfivárosban, tégla építésű, szigetelt házban, cirkó fűtéses, földszinti 55m2-es, 2 szoba +étkezős, nagyon kényelm...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (59437374)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest II. kerületében, Pasaréten, csendes - nyugodt környezetben, 4 emeletes, liftes házban kínáljuk bérlésre ezt a kitűnő á...
949 497 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (33782381)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyírpalota utcában  eladó egy első emeleti, 69 nm-es, 2 + 2 félszobás, erkélyes panel lakás. Az ingatlan a fürdőszoba kivételé...
72 900 000 HUF
1 056 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (63123391)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. Ker. Csillaghegyen, a Forest Hill lakóparkban, földszinti, nappali + 2 hálószobás prémium felszereltségű, bútorozott és na...
169 900 000 HUF
2 327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54977488)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Marina Parton eladó 3 szobás, nagy erkélyes lakás! Akár beállóval, tárolóval. Ajánlom családosoknak és időseknek is. Olyanokn...
119 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25967378)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó II. Ker. Törökvész - Rózsadomb határán i. emeleti 195 nm (nettó), nappali + 4 hálós luxus lakás, plusz 56 nm terasz 466nm...
698 000 000 HUF
3 579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77337873)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes, 95m² alapterületű luxuslakás Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Erdőalja úton. AMI...
249 900 000 HUF
2 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79934312)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó II. Ker. Rózsadombon Újépítésű 236 nm 4szobás földszinti lakás 915nm saját kertrésszel:  6 lakásos környezettudatos prém...
700 000 000 HUF
2 966 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49533783)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Waterfront city legjobb, legszebb lakása! Ez az egyik egyetlen, aminek örökpanorámája lesz a város irányába, illetve am...
388 400 000 HUF
3 530 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32192336)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
FOGLALVA! FÖLDSZINT, nappali + 2 hálószoba  + 20. 5 Nm terasz és KERTKAPCSOLAT! Óbuda-Filatorigáton épülő 20 lakásos liftes...
146 846 000 HUF
1 932 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34933398)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházban, közvetlen utca szintről bejáratos, akadálymentesített o...
329 000 000 HUF
1 495 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76249314)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű penthouse  90. 47 Nm Nappali+2szobás, lakás 31. 92Nm terasszal. ÁTADÁS 2024 IV. ...
299 000 000 HUF
3 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53739397)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű emeleti belső két szintes  penthouse  146. 34 Nm Nappali+3szobás 3 fürdőszobás, ga...
599 000 000 HUF
4 102 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64766697)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, 55 m²-es lakás a IX. kerületben  József Attila lakótelepen  Budapest IX. kerületének kedvelt részén, a Desi Hu...
83 000 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (79333398)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Azonnal költözhető, gyönyörű lakás nagy terasszal a királynék VÁROSÁBAN Veszprém Újtelep városrészében eladó egy 2022-ben épül...
114 990 000 HUF
1 455 569 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (65581651)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (54494936)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Petőfibányán, kínálom eladásra ezt a két szobás 58 nm-es azonnal költözhető nyugati tájolású társasházi lakást....
36 400 000 HUF
627 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44238353)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33716437)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! *** Eladásra kínálunk a Hung...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való akadálymentesített lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Akadálymentes

Akadálymentes a környezet akkor, ha annak kényelmes, biztonságos, önálló használata minden mozgáskorlátozott, vagy egészségkárosodott ember számára biztosítja minden olyan tevékenység elvégzését, amelyben akadályoztatva vannak. Hétköznapi értelemben többnyire a mozgáskorlátozott, kerekesszékes embereknek szokták kialakítani így a környezetet.

A biztonságos, akadálymentes otthon kialakításánál gondolni kell azokra, akiknek a lépcsők, a magas küszöbök, a szintkülönbségek, a magasabb polcok leküzdhetetlen akadályt jelentenek. Az akadály­mentes lakótérben azokat az alapelemeket kell összehangolni, amelyeket eltérően hasz­nálunk, mint a fogyatékkal élők.

Akadálymentes környezet kialakítása a teljesség igénye nélkül: A szintkülönbségek áthidalására rámpa kialakítása, olyan széles küszöb nélküli ajtók beépítése, amin a kerekesszékkel kényelmesen be lehet jutni, a bútorok magasságának hozzáigazítása a kerekesszék ülésmagasságához, csúszásmentes kialakítás, fürdő és wc(k) kerekesszék használathoz igazítása.

Találd meg álmaid akadálymentesített otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az ingatlanok között a vágyott akadálymentesített lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes akadálymentes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.