Akadálymentesített lakás (1257 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 257 db
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (33923777)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban! Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb...
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (31399378)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (49558238)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (22157449)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás eladó beruházóval kötött előszerződés átvállalása útján, ezért csak készpénzes vevő tudja megvásárolni. Várh...
54 990 000 HUF
1 410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73248197)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kökinél, mini rezsi, egyedi fűtés, extra világos, felújított, SZIGETELT, panel programos, 2 szobás, metróközeli lakás XIX. Ki...
54 900 000 HUF
1 525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (49434377)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, prémium lakások eladóak Balatonfüred egyik legkeresettebb részén – a Balaton közelében Balatonfüreden, parkosított...
248 246 988 HUF
2 613 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (78864969)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
248 246 988 HUF
2 613 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43355497)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Százados negyedben egy akadálymentesen megközelíthető, kiváló állapotú, 55 négyzetméteres lakás, tágas galériás nappali...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54339359)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladók Budapest 14. kerületének központjában, Zugló szívé...
80 230 000 HUF
1 637 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18156694)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium, erkélyes okosotthon a XIII. kerület megújuló SZÍVÉBENBudapest XIII. kerületében, a dinamikusan fejlődő Lőportárdűlő vá...
93 900 000 HUF
2 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (68476338)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új élet vagy prémium befektetés Debrecen szívében ahol a polgári elegancia és a modern luxus TALÁLKOZIK! ELADÓ egy minden igé...
81 000 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38642728)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Hévízen eladó egy 2+ 2 félszobás 2. emeleti laķás, vagy budapesti lakásra cserélhető. A lakás felújított. Az ablakok műanyagr...
69 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (38677913)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Fedezze fel Győr Marcalváros II. Csodás lehetőségét, ahol egy eladó panellakás várja új tulajdonosát. Az ingatlan irányára 48 5...
48 500 000 HUF
915 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68473243)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapesten a 13. kerületben a Marina Part zárt lakóparkban egy 70 m2-es, 3 szobás, újszerű állapotban lévő negyedik emele...
140 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56267989)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, teljes körűen, frissen, prémium minőségben felújított, azonnal költözhető, thermoablakos, 35m2-es, 6. emeleti, minim...
64 990 000 HUF
1 856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53722495)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Duna parti wellness otthon a XIII. kerület VIZAFOGÓN! Budapest XIII. kerület kiemelt Apartmanházában eladóvá vált egy 35 nm-e...
95 000 000 HUF
2 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87135348)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fenn...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (36398747)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged belváros közeli, Kálvária téren lévő új építésű nappali + 3 szobás 103 nm lapterületű lakás eladó. a társasház 2. emelet...
112 000 000 HUF
1 087 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17632934)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77749371)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cordia Thermal Zugló Lakópark! ! ! KERTKAPCSOLATOS lakás! MINIMÁLIS fenntartási költség!  MINŐSÉGI bútorzattal!  Eladásra...
89 000 000 HUF
2 069 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való akadálymentesített lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Akadálymentes

Akadálymentes a környezet akkor, ha annak kényelmes, biztonságos, önálló használata minden mozgáskorlátozott, vagy egészségkárosodott ember számára biztosítja minden olyan tevékenység elvégzését, amelyben akadályoztatva vannak. Hétköznapi értelemben többnyire a mozgáskorlátozott, kerekesszékes embereknek szokták kialakítani így a környezetet.

A biztonságos, akadálymentes otthon kialakításánál gondolni kell azokra, akiknek a lépcsők, a magas küszöbök, a szintkülönbségek, a magasabb polcok leküzdhetetlen akadályt jelentenek. Az akadály­mentes lakótérben azokat az alapelemeket kell összehangolni, amelyeket eltérően hasz­nálunk, mint a fogyatékkal élők.

Akadálymentes környezet kialakítása a teljesség igénye nélkül: A szintkülönbségek áthidalására rámpa kialakítása, olyan széles küszöb nélküli ajtók beépítése, amin a kerekesszékkel kényelmesen be lehet jutni, a bútorok magasságának hozzáigazítása a kerekesszék ülésmagasságához, csúszásmentes kialakítás, fürdő és wc(k) kerekesszék használathoz igazítása.