Akadálymentesített lakás (1258 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 258 db
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (24962441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Balaton egyik leghangulatosabb páratlan panorámával rendelkező részén az Ezüstparton közvetlen vízparti apartman eladó. a tul...
265 000 000 HUF
3 533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (73433944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Balaton déli part, Siófok, Ezüstpart panorámás üdülőegység közvetlen szabadstrandi csatlakozással eladó. Az ingatlan egy 3 szin...
232 900 000 HUF
2 352 525 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (34747545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176567 hivatkozási számú komárnoi társasházi lakás. Eladó 3 szobás la...
199 500 EUR
1 030 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (32984535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176571 hivatkozási számú komárnoi társasházi lakás. Eladó 3 szobás la...
214 930 EUR
984 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (59245154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176570 hivatkozási számú komárnoi társasházi lakás. Eladó 3 szobás la...
249 980 EUR
1 076 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (43593639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában kiadó a #176557 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Szé...
690 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (86355475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176592 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...
74 735 300 HUF
1 132 353 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (97434684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Oroszlány belterületén, hatalmas lehetőségekkel rendelkező ingatlan eladó! Ez az ingatlan több lehetőséget kínál, mint elsőre...
40 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (24844234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Újszerű luxus érzés panorámával – 53 m²-es, 2 szobás, teljes körűen felújított lakás eladó Székesfehérváron! Keresi azt az o...
54 500 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (46694796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (A épületszárny, 2. emelet, a207, 2 hálószoba, 57, 65 nm+33,...
97 781 250 HUF
1 746 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (45934455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (A épületszárny, 2. emelet, a205, 1 hálószoba, 46, 88 nm+15,...
68 594 400 HUF
1 524 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (58524449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176577 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...
78 652 000 HUF
1 123 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (39382944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176575 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...
64 526 500 HUF
1 240 894 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (89486639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176574 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...