Akadálymentesített lakás (1258 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 258 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93874963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * 2025-Ben épült, energiatakarékos új építésű belvárosi lakás garázzsal kertkapcsolattal * * * Eladásra kínálunk Kecskemét...
119 900 000 HUF
1 110 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37161936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a 6. kerületbnen a westend közvetlen vonzáskörzetében, nagyon közel a Podmaniczky utcához, ezt a jó állapotú (...
47 500 000 HUF
1 032 608 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84444849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (B épületszárny, földszint, a002/a, 1 hálószoba, 47, 4 nm+10...
64 011 050 HUF
1 361 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (64436334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Belváros szívében kínálok eladásra egy 121 nm-es nappali +3 szobás, 2. emeleti, duplakomfortos, nagy teraszos, n...
125 000 000 HUF
1 033 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96569673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Újlipótvárosban, Phönix házban emeleti 4 szobás, dupla komfortos, dupla erkélyes lakás! Tulajdoni lapon 138m2, v...
199 000 000 HUF
1 463 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93544933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű energiatakarékos otthonok, a Rendőrpalota szomszédságában, 13. kerületben Angyalföldön! A XIII. kerület egyik legdi...
288 600 000 HUF
1 472 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63553648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
CITYCARTEL  INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY -------------------------------------------------------------------------...
274 000 000 HUF
2 686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44578598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY --------------------------------------------------------------------------...
159 000 000 HUF
2 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35293279)
6 hónapnál régebbi hirdetés