Azonnal költözhető ingatlanok Pécs (334 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 334 db
Pécsen további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Pécsen
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73736277)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség Pécs belvárosának szívében teljeskörűen felújított, belső kétszintes lakás saját parkolóval! Pécs belvárosának...
86 990 000 HUF
1 023 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59249634)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy magasföldszinti, 114 nm alapterületű, amerikai konyha-nappa...
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73953157)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy lenyűgöző, napfényes téglalakás, amely azonnal költözhető és teljesen tehermentes! Az ingatlan 95 négyzetméteres alap...
118 900 000 HUF
1 335 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (85385723)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
118 900 000 HUF
1 335 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44373714)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
118 900 000 HUF
1 335 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (61117631)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik közkedvelt városrészében, Rózsadombon, a Fagyöngy utcában kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 52 m²-es, 2 szobás, er...
46 000 000 HUF
884 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (62452245)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 5
Pécs egyik szép mecseki részén, a Szőlő utcában kínálunk megvételre egy karakteres, örök panorámás vincellér házat! A századf...
129 900 000 HUF
796 932 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67972244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Felújított, panorámás panellakás Pécs kedvelt részén! Pécsett-Egyetemvárosban a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67759733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy tetőtéri, hasznos 77 nm alapterületű, jelenleg amerikai kon...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67387476)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38567644)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (82387223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77324756)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, panorámás panellakás eladó Pécs kedvelt részén kiváló befektetés! Pécsen, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47353474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (13475182)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs egyik legkedveltebb mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 58 nm-es, 3 sz...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (54718332)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belvárosában 80 nm-s, berendezett, kényelmes, 3 szobás, tágas terekkel rendelkező tégla lakás eladó. Egyetemen most kezd...
64 900 000 HUF
811 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33439854)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
POTE-hoz nagyon közel elhelyezkedő felújított LAKÁS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy 10/6. emeleti, panorámá...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73962849)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertvárosban, a Tildy Zoltán utcában eladó egy teljeskörűen felújított, 10/10. emeleti, 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, műan...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36553237)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99898588)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertváros kedvelt, csendes részén, az Erika utcában kínálunk megvételre egy 47 m²-es, 2 külön nyíló szobás lakást, egy 3 emelet...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető ingatlant Pécsen?
← Előző oldal1 / 17 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Azonnal költözhető ingatlan Pécsen? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak az azonnal birtokba vehető házak, lakások, nyaralók is. Ha már tudod, hogy milyen típusú azonnal költözhető ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az azonnal költözhető Pécsi házakat, itt az azonnal költözhető Pécsi lakásokat és itt az azonnal költözhető Pécsi nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyedén megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Pécsi ingatlanokat listázó oldalt.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal