Rendezés:

Összes találat: 1 db
Cserélhető Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Cserélhető Törökbálinti ipari telek hirdetés (89435327)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11801 m2
Szobaszám: n/a
Törökbálinton panorámás, 1, 18 hektáros farmgazdasági terület eladó vagy lakásra cserélhető A Családi Ingatlan kínálatából ela...
67 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (68494728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2284 m2
Szobaszám: n/a
Csepel Háros részén kínálom megvételre ezt a 2 utcára nyíló telket, mely összesen 2284 nm-es. Közművek a telken belül, illetve...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (78469746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csepel-Háros városrészében családi ház KEDVEZŐ ár! Kedvező rezsiköltség! ZÖLDÖVEZETBEN! Csepel-Háros városrészben, a Cs...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Érdi családi ház hirdetés (88389993)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Érd közkedvelt Vincellér városrészében, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában kínálunk megvételre egy 508 nm-es építési te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66883915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (6945123535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten a XXI. kerületben eladó egy 61nm-es, 2 és félszobás, első emeleti, öröklakás. a ház belülről teljesen fel lett újítv...
55 000 000 HUF
901 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93478935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest I. kerületi irodaház hirdetés (44992357)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 69 m²-es, földszinti ingatlant a Gellérthegy utcában. Az ingatlan irodaként működött, és ekként is van ny...
73 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (51533993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Budapest szívében – Váci utca, v. kerület Budapest egyik legpatinásabb és legkeresettebb részén, az v. kerület szí...
99 000 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Érdi családi ház hirdetés (96944357)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 193 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csak irodánk kínálatában! Érd közkedvelt részén, eladó egy 135 m² hasznos alapterületű, nyugati tájolású, nappali + 4 szobás,...
99 500 000 HUF
737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (73433844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Budapest XXI. kerületében, Csepel-Kertváros csendes, rendezett környezetében ezt a kertes, körbejárható család...
109 000 000 HUF
726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49716968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Befektetők FIGYELEM! ELADÓ az v. kerületben, a Kossuth Lajos utcában ez a 82 nm-es nappali + 4 külön nyíló hálószobás lakás. ...
131 000 000 HUF
1 597 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84847626)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó elegáns, polgári lakás a Bazilika közelében – Budapest v. kerületében V. kerület egyik frekventált mellékutcájában, a Ba...
183 000 000 HUF
2 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (99437532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lenyűgöző lakás eladó Budapest BELVÁROSÁBAN! ELADÓ az v. kerületben, a Szervita térnél, a Fehérhajó utcában kiváló ház II. em...
189 000 000 HUF
2 010 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (24993393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 286 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nádorliget lakóparkban befektetőknek eladó iroda Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Nádorliget lakóparkban...
355 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XXIII. kerületi termőföld, szántó hirdetés (93542746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2766 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1/1 tulajdonú 2766 nm területű, földmérővel kimért szántó művelési ágú mezőgazdasági ingatlan Soroksáron az m51 főút ...
12 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Cserélhető Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39227375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, jó állapotú, beköltözhető kis lakás. a társasház újszerű és tégla építésű. Budapest 6. kerületében, a bel...
49 000 EUR
1 172 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való csere ingatlant Budaörsön?

Mi az az ingatlancsere?

Az ingatlan csere lényege, hogy két fél nem külön eladási és vételi ügyletben gondolkodik, hanem a saját ingatlanát egy másikra cserélné. Budaörsön is előfordulhat, hogy valaki gyorsabban és egyszerűbben szeretne megfelelő cserepartnert találni, ezért az ingatlancsere jó megoldás lehet, ha mindkét oldalon hasonló igény találkozik.

Mikor jó megoldás a lakáscsere Budaörsön?

A lakáscsere leginkább akkor jön szóba, ha valaki más méretű, más elhelyezkedésű vagy kedvezőbb fenntartású ingatlanba költözne. Budaörsön ez különösen akkor lehet praktikus, ha valaki a városon belül váltana kisebb vagy nagyobb lakásra, esetleg kedvezőbb környéken keresne új otthont.

Mikor lehet előnyös a házcsere Budaörsön?

A házcsere jó megoldás lehet akkor, ha valaki családi házból lakásba költözne, vagy éppen nagyobb kertet, más környezetet, jobb elhelyezkedést szeretne. Budaörsön is gyakori, hogy a ház csere lakásra vagy a lakáscsere kertes házra típusú elképzelések mögött élethelyzet-változás, családbővülés vagy költözési szándék áll.