Eladó ház (6025 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 025 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74423974)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 1110 m2
Telekterület: 2440 m2
Szobaszám: 17+ 2 fél
Befektetők, összeköltözők figyelmébe AJÁNLOM! Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházzá alakított...
1 100 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (64497489)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok ARANYHEGY legszebb utcájában 295 m2-es önálló CSALÁDI házat, 1056 m2-es telken, 70m2-es terasszal. 2017-Ben ...
581 324 981 HUF
1 970 593 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44632279)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
380 m2 7 szoba 1001 m2 telek terasz, erkélyek úszásra alkalmas kültéri medence A ház 2008-ban épült, folyamatosan karbantartot...
395 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37437742)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, luxus minőségben kivitelezett, önálló családi ház, duplagarázzsal, Nappali+4 hálóval, gardróbokkal. Most aj...
424 900 000 HUF
1 994 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (45233224)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető Nappali+3 hálós ikerház, Luxus minőségben kivitelezve, most ajándék konyhával, kertépítéssel, lámpatestekkel...
324 900 000 HUF
1 835 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői ikerház hirdetés (85549387)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó Pilisborosjenő Lazaréten egy 188 nm-es, nappali plusz 3 hálószobás, panorámás, minimál stílusú ikerházfél. A ház eloszt...
210 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (69864749)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 4
Eladó Solymár Kerekhegyen, 325 nm 4szobás családiház 1014 nm-es telken. A telek rendkívül jó adottságú, téglalap alakú, nyugo...
222 000 000 HUF
683 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38544928)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szentendren, Pismány-hegyen 1085nm-es telken netto 230nm-es 3szintes, 5szobás luxus családi villa! Az ingatlan magas mi...
369 000 000 HUF
1 604 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (47422876)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 6
Már csak az egyik oldal ELÉRHETŐ! Eladásra kínálok Péterhegy könnyen megközelíthető, örökpanorámás utcájában 172nm-es új épít...
299 000 000 HUF
1 738 372 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54254444)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ürömhegyen 124 nm nappali + 3szobás ikerház 56nm terasszal 11nm erkéllyel. A 2389 nm területen 4 db ikerház épül épület...
220 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73643998)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 4
229 900 000 HUF
1 532 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (32532374)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
249 900 000 HUF
1 666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73398741)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46334934)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48424332)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladó 16. kerület, Sashalom csendes mellékutcájában, családi házas környezetben, egy új építésű, földszintes, 151 nm-es, nappal...
239 000 000 HUF
1 582 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (42713993)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mini lakóparki beruházásban 6 önálló cs...
345 000 000 HUF
1 825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (85253844)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 7
Csobánka egy gyöngyszem! Amint beér a településre elragadja az a sajátos hangulat ami sehol máshol nem tapasztalható!  Csobánk...
350 000 000 HUF
1 356 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53474135)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Luxus Családi ház Testvérhegyen! Eladásra kínálok III. kerületben, Testvérhegy legkedveltebb utcájában nettó 250 nm-es luxus ...
449 000 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (35247394)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 181 nm-es, nappali + szobás, duplako...
365 000 000 HUF
2 016 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49989455)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 145 nm-es, nappali + 3 hálószobás, d...
300 000 000 HUF
2 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal