Eladó ház (6018 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 018 db
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (88583925)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos, luxus ikerház, eladó Budafokon! Egy igazán energiatudatos és fenntartható épületgépészeti megoldásokkal és o...
266 250 000 HUF
1 393 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (73836469)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 10
Három lakásos felújított családiház eladó Érd-parkváros nívós házakkal beépített részén Az egyedi és exkluzív elemeket magában...
249 900 000 HUF
925 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (26884455)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 4
*** Diósdligeten páratlan örökpanorámával rendelkező, önálló, luxus családi ház eladó *** A 277 m2-es luxus ingatlan meseszép ...
295 000 000 HUF
1 064 981 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43795378)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 6
Érden eladó luxus, energiahatékony családi ház fűthető medencével és 0 Ft áramszámlával Eladásra kínálok Érden, aszfaltos, ren...
530 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (32449944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 6
Budaörs Naphegy részén eladó egy bruttó 368 m2-es, 3 szintes családi ház. Az épület egy 530 m2-es telken található, mely 2002...
385 500 000 HUF
1 285 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44381443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben főút mellet, teljesen felújított 240 nm-es, nappali + 5 szobás családi ház eladó! Nagyszerű lehetőség nagy családo...
200 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (81587519)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legkedveltebb belvárosi részén eladó egy kiváló állapotú, nappali + 9 szobás, 380 m2 nagyságú tágas otthon, amel...
405 000 000 HUF
1 065 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (59277724)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 5
Mikepércs főutcáján, kívülről teljesen felújított családi ház eladó, bejáratott és jól jövedelmező üzlettel. Mikepércs Debrec...
210 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38434398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, fiatal építésű családi házat, 1007 m²-en, parkosított kerttel, amely örökzöld oázisként szolgál...
250 000 000 HUF
1 213 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (75495977)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 8
Eladó egy páratlanul napfényes, egyedi hangulatú otthon Debrecen egyik legértékesebb környékén közvetlenül a Nagyerdő mellett. ...
229 000 000 HUF
738 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43624488)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 10036 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Vámospércsi út környékén Egy több mint 1 hektáros területen elhelyezkedő családi házat kínálunk megvételre. a minden i...
850 000 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (33133553)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 5
Letisztult, modern luxus! Napfényes, újépítésű 170nm-es ikerház eladó Debrecen kertvárosi részén, a népszerű Liget lakóparkba...
249 000 000 HUF
1 464 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (87656647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 967 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 16
Debrecenben a városközponttól kb. 5 Km-re ÉK-i irányban nagy forgalmú út mellett eladó egy 936 nm-es többfunkciós ingatlan. Az...
539 000 000 HUF
557 394 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (27695817)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív ajánlat Hatvan utcai kertvárosban prémium kivitelezésű, kulcsrakész ikerház eladó Debrecen egyik legkeresettebb kertv...
219 000 000 HUF
1 063 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (43284371)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 8
Esztergom belterületén eladásra kínálok egy zártkerti ingatlant, mely 2 generáció számára is alkalmas. A családiház két utcáró...
212 257 800 HUF
606 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (17493573)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 8
3 Generáció számára is ideális családi ház Szemere TELEPEN! Eladó egy 260 nm-es, téglaépítésű, emeletes, körbejárható családi...
269 000 000 HUF
1 034 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (96834578)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy csendes, nyugodt, családi házas övezetében, a Duna-parttól nem messze eladó egy két generációs, nagy kerttel rendel...
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97957355)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 5
Wow Wow Wow! Eladásra kínálunk egy egyedülálló, 2005-ben épült, tégla szerkezetű ingatlant, amelyet luxus és pihenés jellemez...
245 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (43453974)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (87926398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 2200 m2
Telekterület: 70000 m2
Szobaszám: 10
El szeretne vonulni a városi forgalomtól és zajtól? Csöndre és madárcsicsergésre vágyik? Önellátó birtokot kínálok Önnek! A ...
1 259 055 000 HUF
572 297 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?