Eladó ház (6016 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 016 db
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (43782978)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Kuriózum ház Budakeszi szivében! Nappali + 5 szobás 2 generációnak is alkalmas ház, plusz egy külön 1 szobás épület akár vállal...
240 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (15327583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 7
Eladó családi ház Ráckeresztúr csendes utcájában! Eladásra kínálok egy nettó 181, 44 négyzetméteres, két szintes, új építésű cs...
305 000 000 HUF
1 685 082 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (72942974)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1233 m2
Szobaszám: 5
Budai tüzép eladó! 1233 m2-es saroktelken lévő, összesen nettó 300 m2 alapterületű kétszintes ingatlant kínálok megvételre, mel...
399 000 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (44746843)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 2333 m2
Szobaszám: 11
Zamárdiban vízpart közeli, 2017-ben épült, 500 nm-es luxus ház, 65 nm terasszal, medencévelAz építkezés előkészítése és kivitel...
420 000 000 HUF
840 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21335434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 296 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 8+ 4 fél
Befektetőknek társasházban eladó LAKÁSOK, IRODÁK, ÜZLETEK! KIZÁRÓLAG nálunk, Eladó 18. kerület egyik kedvelt részén Pestimre k...
320 000 000 HUF
1 081 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (36769828)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Öreghegyen eladó 4 szoba+nappalis családi ház! (Hivatkozási szám: m123914)
219 900 000 HUF
814 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (33999985)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 7
Új tulajdonosát keresi kétgenerációs otthon Kispest szívébenAz ikerház 1995-ben épült minőségi alapanyagokból, gondos kivitelez...
289 000 000 HUF
1 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (31399777)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 4
Kamaraerdei ház budai panorámára hangolt belső TEREKKEL Kamaraerdőn, természetvédelmi terület közvetlen közelében eladó egy tök...
229 000 000 HUF
848 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (26455497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 228 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 10+ 2 fél
Történelmi életérzés Ausztriától néhány lépésre, Kőszeg történelmi belvárosában! Eladó a Jurisich várral szemben álló, gondosa...
275 000 000 HUF
1 206 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73953482)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 9
Eladásra kínálunk egy ritka adottságú, tágas családi házat, amely egyszerre nyújt biztonságos otthont nagycsaládosoknak és kivá...
230 000 000 HUF
1 533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36577425)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 6
Luxus, Tér és Panoráma Budaligeten – 390 m²-es Családi Ház + 200 m² Terasz, Medencével! II. kerület egyik legexkluzívabb rész...
429 900 000 HUF
1 023 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (23188439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2205 m2
Szobaszám: 4
Kivételes Lehetőség Budaligeten – 160 m²-es Családi Ház 998 nm telken + 1207 m² Leválasztható Építési Telek! Otthon és befekt...
379 000 000 HUF
2 105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (42833134)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 640 m2
Telekterület: 3248 m2
Szobaszám: 10
Két Generációs Luxuspanoráma Budaligeten – 2 családi ház egy telken, 3248 m² parkosított kerttel! Exkluzív lehetőség a II. ke...
759 899 998 HUF
1 187 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47673334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 4
Elegáns családi otthon természetközeli környezetben – Budaliget, II. kerület AZONNAL birtokbavehető! 160 M²-es, kétszintes csa...
249 900 000 HUF
1 249 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (69369742)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 470 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy 1996-ban épült, tégla szerkezetű családi otthont, közel 470nm-en, a telek 666 m²-es. A földszinti rész ...
399 000 000 HUF
848 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (57774374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 5
Dunaparti álomotthon saját stéggel Taksonyban! Eladásra kínálunk Taksony egyik legkülönlegesebb részén egy közvetlen dunaparti,...
290 000 000 HUF
1 024 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (48378395)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 750 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház üzlethelyiségekkel Mohács belvárosában Mohács központi részén eladó egy 4 szobás, jó állapotú családi ház, r...
245 000 000 HUF
326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (84648388)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 10
Családi fészek három generációnak - minőség félúton! Ez a 50%-os készültségű, körbejárható, pincés családi ház tökéletes válasz...
209 000 000 HUF
497 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (82744623)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Eladó egy kivételes ingatlan, amely minden igényt kielégít a modern életstílushoz. ...
220 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (45245447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 470 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy, 1996-ban épült, tégla szerkezetű családi otthont, közel 470nm-en, a telek 666 m²-es. a földszinti rész 1...
399 000 000 HUF
848 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal