Eladó ház (6016 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 016 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (23732944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 386 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy önálló családi ház Budaliget csendes, kertvárosi részén, a Francia iskola és további neves oktatási intézmények közel...
299 000 000 HUF
774 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (75797199)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház Fővég részén kínálunk megvételre egy több generációnak is kiválóan alkalmas családi házat! Akár vállalkozás üzemeltetésére is! 3 Szinten 2 lakás, 1 üzlet, raktárak!
220 000 000 HUF
794 223 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (59982336)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 477 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 9
Kiváló befektetési lehetőség budán! Új építésű! ! ! Apartmanháznak, bármilyen célú magánintézménynek, irodaháznak alkalmas inga...
2 764 000 EUR
2 095 903 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (43798526)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján panorámás kilátással ikervilla B lakása. Az ikervilla budán a III. kerületben, természetvédelmi ...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47393576)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 5
Panorámás, 2-3 generációs háza francia iskola KÖZELÉBENII/a. kerületben, Máriaremetén, a Templomkertnél, 2013-ban teljes körűen...
248 000 000 HUF
1 467 455 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi kastély hirdetés (86553792)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 625 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 1
Budaliget közkedvelt részén, panorámás, medencés, három generációs VILLA! ! Budapest II kerület Budaliget városrészben, a Franc...
480 000 000 HUF
768 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (27843643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2205 m2
Szobaszám: 4
Budaliget, 2205 négyzetméteres duplatelek (Lke-2/SZ-10), 160 négyzetméteres családi házzal (2010), Remek lehetőséget kínálok Bu...
379 000 000 HUF
2 368 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (83393223)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: 2
IV. kerületben, Istvántelken, a Stop Shop közelében, 1490 nm-es, Lk-1/IV-es, lakóövezeti, összközműves, építési telek eladó! a telken áll egy, az állapotát tekintve felújítandó családi ház, ami igény szerint felújítandó, vagy bontandó.
330 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (97433496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy pazar környezetben lévő, felújítást igénylő, kétgenerációs 290m2-es családi otthon a ii/a kerületben. Amely ideális v...
239 900 000 HUF
827 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (64323537)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 2080 m2
Szobaszám: 8
Amerikai életérzés Vác kertvárosi övezetében – egyedi családi ház eladó! Ha Ön is rajong az amerikai stílusú, tágas és világos ...
275 000 000 HUF
597 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (46573346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 367 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 9
Budapesten a II. kerületben, Hűvösvölgyben, Erzsébetligeten eladásra kínálok csodás panorámával többgenerációs, három szintes c...
265 000 000 HUF
722 070 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (55524426)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Családi ház a Rózsadombon! Eladó családi ház a második kerület egyik legjobb részén! Ez az ingatlan jó lehet a nagycsaládosokna...
590 000 000 HUF
1 843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (33699899)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 4
Aranyhegyen Panorámás modern Új építésű ikerház eladó! Eladásra kínálok egy minőségi referenciákkal rendelkező tapasztalt beruh...
251 900 000 HUF
1 702 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (39377627)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 339 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 5
Budapest új „ Rózsadobján „ a III. kerületben az Ürümi hegy és az Aranyhegy találkozásánál eladó új építésű Villa. a Villa elhe...
457 000 000 HUF
1 348 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (47969413)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 6
Befektetők figyelem! Eladó Vác belvárosában egy hatalmas 1700 nm-es telek mely 60%-ban beépíthető! Az ingatlan különlegessége, ...
230 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (74445972)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Újpest- Kertváros kedvelt, családi házas övezetében, remek lakókörnyezetben található 3 szintes ingatlan eladó. Telek:720 nm (s...
239 000 000 HUF
597 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi sorház hirdetés (79934323)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1
Veresegyház, Revetek városrészben egyben eladó egy 70-80%-os készültségi fokban levő 500 nm lakó alapterületű, új építésű ingat...
250 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (69244763)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 5
Prémium kategóriás, újépítésű ikerház eladó Debrecen egyik legkedveltebb kertvárosi övezetében, a Liget lakóparkban! Modern e...
249 000 000 HUF
1 464 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (29291578)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 337 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 5
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek ezt a páratlan lehetőséget: egy 269, 26 m² hasznos alapterületű, kétszintes, részben alápinc...
299 000 000 HUF
887 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (85432353)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 6
Eladó 16. kerület Gyönyörű szép részén újszász utcában 230 nm ingatlan 1079 nm kertel aminek az utca frontja 60 méter! Akár cég...
1 580 000 000 HUF
6 869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal