Eladó ház (6016 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 016 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57362377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 26957 m2
Szobaszám: 10
Kivételes luxusbirtok Kecskeméten – a természet és az elegancia tökéletes harmóniája Eladásra kínálunk egy páratlan, 2, 7 hekt...
379 000 000 HUF
758 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (31397494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
Please find the english description below, thank YOU! ! Dunai panorámás, teraszos, erkélyes családi ház Budafokon, gondozott k...
229 990 000 HUF
1 352 882 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (74182225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 343 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 6
Széphalom bevásárló központ, Hidegkúti út közelében egy csendes mellék utcában lévő 3 szintes családi ház 950 nm-es telken elad...
310 000 000 HUF
903 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (54431412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: n/a
Luxus, innováció, letisztult harmónia a Mosoni-Duna ölelésében. Az Otthon, ahol minden részlet érted, neked készült! Mosonmagy...
297 000 000 HUF
1 605 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (44357436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Modern családi ház Csepel egyik legszebb részén, Királyerdőn – azonnal költözhető! Eladásra kínálok Csepelen, Királyerdő egyi...
269 000 000 HUF
1 305 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (14949343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 4
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a mediterrán hangulatot árasztó, gyönyörűen parkosított családi házat...
210 000 000 HUF
1 346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (29335732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 7
Családi ház az Oladi városrészen, hatalmas arborétumi patakparti telekkel! Szombathely Oladi városrészén, rendezett kis forgalo...
249 000 000 HUF
957 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (33142624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ráchegy legszebb helyén, csendes, forgalommentes utcájában eladóvá vált egy 2139 nm-es telken elhelyezkedő, 240 nm-es, teraszos...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (65337872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 8
Vállalkozás, otthon, biztos MEGÉLHETÉS! Kizárólag egyben eladó Úri községben, Budapesttől 40 km-re 1187 m2, összközműves belt...
260 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (54948894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (38954973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Pécelen örökpanormás dombtetőn - minimál-stíluban épülő, extravagáns ház ELADÓ Pécelen nívós környezetben, panorámás dombtetőn...
210 000 000 HUF
981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (72433945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 551 m2
Telekterület: 3190 m2
Szobaszám: 12
Eladó Üllő főutcáján 3190 m2-es telken, 407 m2-es szigetelt villa, fűthető medencével, szaunával, kandallóval, 144 m2-es vendég...
285 000 000 HUF
517 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77684374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: 10
Kecskemét Belvárosában eladó 400 nm felépítménnyel, 4 külön bejáratú lakóegységgel rendelkező családi ház 934 nm-es 2 utcára ny...
250 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (87873653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 540 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 7
Az eladó családi ház Tatabánya Kertvárosban, családi házas övezetben, rendezett környezetben található. Ez a 2000-ben épült, és...
200 000 000 HUF
370 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (45251943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Ring Liget luxus lakópark az erdő közelségében! MAGAS műszaki tartalommal épülő önálló családi házak és ikerházak ELADÓAK! 1....
279 000 000 HUF
1 152 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (49532382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Elvehetetlen örök panoráma a természetre! Egyedi, minőségi, átgondolt! Érd Dombosváros szélén, közvetlen a természet mellett...
238 900 000 HUF
933 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (95878493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 5
Kimagaslóan prémium minőség, luxus kivitel, örök panoráma. Diósd elit részén, az Árpádházi-lakóparkban, 210 nm-es luxus család...
279 900 000 HUF
1 332 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (43257788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 1115 m2
Telekterület: 8400 m2
Szobaszám: 13
Győrság exkluzív panorámás birtoka – ahol a lehetőségek és az álmai találkoznak Győr szomszédságában, Győrság legmagasabb pont...
475 000 000 HUF
426 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péteri családi ház hirdetés (32255277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 259 m2
Telekterület: 1758 m2
Szobaszám: 5
2022-Ben épült, igényes kivitelezésű családi ház eladó Péteriben, egy csendes, újépítésű lakóövezetben. Az ingatlan 259 m² hasz...
258 000 000 HUF
996 138 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (54446118)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 1235 m2
Szobaszám: 5
Minimalista stilusú penthose ház! Eladásra kínálunk egy 2022-ban épült, napfényes, téglaépítésű családi házat a csendes kertvár...
289 000 000 HUF
932 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal