Eladó ház (6016 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 016 db
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (83467967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 426 m2
Telekterület: 2669 m2
Szobaszám: 7
Walla József, az iparosból nagypolgárrá emelkedett mozaiklap és cementgyáros jóvoltából öt épülettel gazdagodott Törökbálint az...
1 750 000 EUR
1 485 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (43557943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 313 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 5
XVI. kerület legszebb részén, Ómátyásföldön 1085nm-es telken keresi Új tulajdonosát egy nettó 313nm-es Rezidencia! Az ingatlan ...
380 000 000 HUF
1 214 057 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (83815427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező, 220 nm-es, háromszintes ikerházat Budapest 16. kerületének Rákosszent...
254 900 000 HUF
1 158 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (84389765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 4
Dunapart, csend, medence, borospince!!!Eladó 312 nm-es, 2003-ban épült, mediterán jellegű családi ház Vác Kisvác részén, a Duna...
299 000 000 HUF
958 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (53494529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 5
Energiatakarékos, luxus ikerház, eladó Budafokon! Egy igazán energiatudatos és fenntartható épületgépészeti megoldásokkal és ok...
315 130 000 HUF
1 388 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (84564775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőségű családi ház eladó budafokon - kiváló választás! Budapest XXII. kerületében, Budafok közkedvelt részén ajánlo...
275 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (32464756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 650 m2
Telekterület: 3468 m2
Szobaszám: 7
Befektetők figyelem, kihagyhatatlan ajánlat! Balatonlellén eladó egy vízpart közeli, 3468 nm-es, körbekerített, ősfákkal körülv...
475 000 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (18758445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: 2143 m2
Szobaszám: 6
Befektetők figyelem! Luxusingatlan balatonlellén! a közel 1300 nm-es, háromszintes ház minden igényét kielégíti a diszkrét ott ...
620 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (78514798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 304 m2
Telekterület: 1146 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
Egyedi lehetőség, hogy saját igényei szerint alakítsa ki otthonát! Építési vállalkozóknak is kiváló lehetőség, hiszen ezen a ré...
330 000 000 HUF
1 085 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (38713562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 387 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 10+ 4 fél
Megvételre kínálok Siófok üdülőövezetében egy 387 m2-es apartmanházat! a 2016-ban épült, folyamatos felújításon, átépítésen áte...
735 000 000 HUF
1 899 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (34752854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 3821 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budakeszin Makkosmárián önálló kétgenerációs családi ház 3821 m2 -es telekkel. Csendre vágyik, örök panorámával, a szer...
339 000 000 HUF
997 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97833443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 432 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 7
Eladó 432,5 nm családi ház testvérhegyen!338.000.000 Ft + Áfa az ingatlan irány ára ( a tulajdonos cég)Két generáció számára tö...
429 000 000 HUF
993 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (54997344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1010 m2
Telekterület: 3491 m2
Szobaszám: 5
Biatorbágyon kiváló lokációval rendelkező sokrétű üzleti befektetési lehetőséggel rendelkező ingatlanegyüttes eladó. Az épület ...
649 000 000 HUF
642 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (79774712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 10
Panorámás gyönyörű családi ház Érden! 2 szintes ingatlan 1420 m2-es telken helyezkedik el. A lakótér 200 m2-es, minőségi burko...
256 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63398679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 10
Panorámás családi ház Érden! A 2 szintes ingatlan (6 szoba és 2 nappali), 1420 m2-es telken helyezkedik el. A lakótér 200 m2-e...
256 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (33735952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 5
Panorámás,2-3 generációs háza francia iskola közelébenii/a. kerületben, Máriaremetén, a Templomkertnél,2013-ban teljes körűen f...
248 000 000 HUF
1 467 455 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (27537873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 5
275 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48392248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 369 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 6
Kecskeméten a Villanegyedben eladó egy magas presztízs értékkel rendelkező 3 szintes nappali + 5 szobás családi ház dupla garáz...
240 000 000 HUF
650 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (25125769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Budaliget, on a 998 square meter plot (Lke-2/SZ-10), a 160 square meter family house (2010)for SALE*-*Near the Gustave Eiffel F...
249 900 000 HUF
1 561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (65877252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 427 m2
Telekterület: 1220 m2
Szobaszám: 9
Eladó Üröm központi részén két külön helyrajzi számon lévő telken álló 3 ház, melyben 1 külön welness részleg található. a két ...
350 000 000 HUF
819 672 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal