Eladó ház (6016 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 016 db
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (78743972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos, luxus ikerház, eladó Budafokon! Egy igazán energiatudatos és fenntartható épületgépészeti megoldásokkal és ok...
266 250 000 HUF
1 393 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (93599287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 5
315 130 000 HUF
1 388 237 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47392743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Nézze meg ezt az újszerű, kiváló állapotú 270 nm-es nappali + 4 hálószobás családi házat III. kerület legpatinásabb részén, Csi...
452 000 000 HUF
1 674 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (47696324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 1554 m2
Szobaszám: 9
Csak az iroda kínálatában! Kellemes környezet, napfényes otthon, gondozott kert, medence, Terasz, erkély, garázs, autóbeálló! E...
269 000 000 HUF
689 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (45953742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén a Pismány hegy déli oldalán panorámás, háromszintes, bruttó 265 m2-es családi ház eladó. Könnyen megközelíthető, au...
225 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (57853456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (39925242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 551 m2
Telekterület: 3190 m2
Szobaszám: 12
Eladó Üllő főutcáján 3190 m2-es telken, 407 m2-es szigetelt villa, fűthető medencével, szaunával, kandallóval, 144 m2-es vendég...
285 000 000 HUF
517 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (45257933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó 6 szobás luxus családi ház Érd egyik csendes, nyugodt kis utcájában Fenyves-Parkvárosban. A 210 m2-es, kétszintes házhoz...
249 999 000 HUF
1 190 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (74817395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy 2003-ban épült, alacsony rezsivel rendelkező, 350 m2-es, 7 szobás, 2 szintes, 4 fürdőszobás ház a 15. kerületben 735m...
350 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (36547216)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1279 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Budapest XXII. kerületében, Budafokon eladó egy 3 szintes, 330 m2 lakóterű + 150m2 pinceszintes családi ház, ami két generáción...
390 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (64472622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 593 m2
Telekterület: 2048 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kápolnásnyéken a velencei tó közelében 593nm-es nappali + 6 szobás, 3 fürdős, dupla garázsos, beltéri medencével ellátott...
205 000 000 HUF
345 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (23894236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 840 m2
Telekterület: 1734 m2
Szobaszám: 8
Hamisítatlan toszkán hangulat Pátyon! Páty legkeresettebb részén, a Dobogón kínálok megvételre egy 840 m2-es, háromszintes, 8...
380 000 000 HUF
452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (24142327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Telkiben, nagyon szép, 1010 m2-es panorámás telken, modern stílusban épülő 180 m2-es, egyszintes, 4 és fél szobás impozáns csal...
225 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (89991984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálok Telkiben, 950 m2-es sík telken épült, 420 m2-es, kétszintes, prémium minőségű családi házat, mely igény szer...
396 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (78888373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1303 m2
Szobaszám: 9
Eladó Felsőgöd egyik legkülönlegesebb otthona – ahol az élettér és a lehetőség találkozik. Felsőgöd kert városias, csendes, m...
222 000 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (96447284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma