Eladó ház (5927 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 927 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83947134)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 5
Befektetők Figyelmébe • Vállalkozás Üzemeltetésére Alkalmas 180 Nm-Es Luxus Családi Ház • Modern • FöldszintEs • Gyönyörű Kert...
350 000 000 HUF
1 944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43453893)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6295 m2
Szobaszám: 4
Két önálló lakóépület hatalmas telekkel a főváros legnagyobb kerületében. a belvárostól 20 percnyi utazós távolságban valódi mi...
235 000 000 HUF
1 958 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83789472)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 6
17. kerület Rákoskeresztúr csendes, nívós részén – -prémium kivitelű családi ház- teljes beépített bútorzat-nappali plusz 5 szo...
425 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (33774564)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 7
Miért érdemes ezt választani? Nagy alapterület – 500 nm-en rengeteg lehetőség rejlik, mind a lakóterület, mind az üzleti funk...
295 000 000 HUF
590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (78557918)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Tóparti luxus kompromisszumok NÉLKÜL! Modern, minimalista jegyekkel épülő, luxuskivitelű kertvárosi otthon várja Önt Dunahara...
229 900 000 HUF
1 436 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (99397214)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 331 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Új építésű, panorámás, ultra modern minimál családi ház solymáron Solymár egyik csendes, átmenő forgalomtól mentes mellékutcáj...
420 000 000 HUF
1 268 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (53473514)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi otthon Budaligeten panorámával és prémium minőségben! Budaliget egyik legnívósabb részén, a francia iskola k...
294 900 000 HUF
1 092 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (26547434)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Újszerű, kivételes adottságú ingatlan a Testvérhegyen, garázzsal, kerttel, teraszokkal, prémium műszaki tartalommal! Budapest...
319 900 000 HUF
1 230 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (74594769)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 6
Eladó ikerház Buda egyik legnívósabb utcájában! Ritka lehetőség Buda egyik legkeresettebb, presztízsértékű utcájában! Ideális...
328 000 000 HUF
1 561 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (42495714)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 7
Óbudán, Táborhegyen – örökpanorámás, kivételes adottságú ingatlan eladó Óbuda egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Táborhe...
379 000 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (49425528)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 318 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy történelmi és kulturális emlékeket őrző, patinás villa Budapest II. kerületének egyik legszebb részén, Szemlőhegyen. ...
779 990 000 HUF
2 452 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44143444)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 3
Belsőépítész által tervezett családi ház eladó Pismányban! Szentendre egyik legszebb részén, csendes, rendezett családi házas...
238 000 000 HUF
1 762 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (69725934)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, azonnal költözhető, felújított családi ház eladó BUDAÖRSÖN Budaörs csendes, rendezett részén kínálunk megvételre eg...
235 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34834295)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Prémium műszaki tartalommal épülő modern családi otthon Szent Imre kertvárosban Szent Imre kertváros nyugodt, családbarát körny...
210 000 000 HUF
1 926 605 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21367838)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3933 m2
Szobaszám: 4
Ganzkertváros csendes utcájában 200 nm-es két generációssá alakítható körbejárható családi ház 4000 nm-es telken. Eladó Budap...
220 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (59234437)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 8
Mintha új épült volna kétgenerációs, prémium családi ház a XVIII. kerület kertvárosi szívében Eladásra kínálunk a XVIII. kerüle...
249 000 000 HUF
908 759 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44932146)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 488 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 9
Eladó luxus családi ház Budapest XVIII. kerületében, Szent Imre-kertvárosban, Pestszentlőrincen Budapest XVIII. kerületének egy...
309 900 000 HUF
635 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (19334285)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 6
Taksony egyik csendes, békés utcájában kínálok eladásra egy három szintes vízparti családi házat. a ház teljes Duna felőli olda...
290 000 000 HUF
1 367 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi családi ház hirdetés (74862234)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 388 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 7
Tordas új építésű részén eladó 2005-ben épült két generációs csodálatos panorámával rendelkező családi ház. Az ingatlan szintel...
250 000 000 HUF
644 329 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (32382234)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30