Eladó ház (6025 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 025 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (56375957)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Családi ház Csillaghegyen tetőterasszal, csendes zsákutcábanBudapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, Csillaghegy n...
205 000 000 HUF
1 158 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (57274426)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 5
Panorámás wellness otthon a II. KERÜLETBENAmikor az otthon nem funkció, hanem életminőség. Budapest II. kerületének egyik legér...
279 000 000 HUF
955 479 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74372274)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 432 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 7
Eladó 432, 5 nm családi ház testvérhegyen! 338. 000. 000 Ft + Áfa az ingatlan irány ára ( a tulajdonos cég)Két generáció számár...
429 000 000 HUF
993 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (19983596)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
***Dunai panoráma, terasz, erkély, gyümölcsöskert ideális méretű telken, garázzsal*** A budai dombok oldalában, Budafok városk...
229 990 000 HUF
1 352 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (43692485)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Gárdony-Dinnyés településen, új építésű, családi házas övezetben eladásra kínálunk egy 1265 nm2-es telken fekvő, 275 nm-es (ebb...
229 900 000 HUF
836 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (79923264)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 4
Modern, egyszintes családi ház Budakeszin, természetvédelmi terület mellett 229 000 000 Ft 2021-ben épült, egyedi tervezésű ot...
229 000 000 HUF
1 198 952 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (93284474)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 5
Diósd – Diósdliget egyik legkedveltebb utcájában, 720nm-es rendezett, parkosított telken eladó egy 218nm-es, 2006-ban ProKoncep...
230 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (73146788)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Ring Liget luxus lakópark az erdő közelségében! Magas műszaki tartalommal épülő önálló családi házak és ikerházak eladóak! 1. 8...
279 000 000 HUF
1 152 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (51414536)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy valóban egyedi lehetőséget az ingatlanpiacon: egy tökéletes állapotban lévő, téglaépítésű, energiatakar...
210 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi ikerház hirdetés (43194547)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 5
Eladó budaörsön az odvas-hegy lábánál, ez a luxus kivitelben tervezett ikerház! Csok, 5% áfa, illetékmentesség igényelhető! Az ...
292 500 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (13146433)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 344 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Budakeszi- makkosmária - eladó háromszintes panorámás családi HÁZ Budakeszi legkeresettebb részén, Makkosmária frekventált, mé...
244 000 000 HUF
709 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (32583633)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 729 m2