Eladó ház (6025 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 025 db
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (59535299)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
II. Széphalom kedvelt részén új építésű, prémium kategóriás ikerházfél eladó. Az igényes, luxus kivitelű ingatlan minden részl...
299 500 000 HUF
1 996 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (33863848)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 365 m2
Telekterület: 2201 m2
Szobaszám: 4
-EXKLUZÍV panorámás luxus otthon szadán – saját wellness BIRODALOMMAL -A ház kialakításának köszönhetően 2 generáció számára i...
288 900 000 HUF
791 506 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (33922734)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Örök panorámás, önálló családi üdülőház eladó Szentendrén, Pismányban, aszfaltos utcában, 1085 m2-es, körbekerített SAROKTELKEN...
345 000 000 HUF
2 129 629 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34544634)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Budapest XVI. kerület, Sashalom városrészében eladó egy 139 m2-es, kulcsrakész, újépítésű, energiatakarékos, önálló, földszinte...
239 000 000 HUF
1 671 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (29372457)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 190 m2
Szobaszám: 6
Sokszínűen hasznosítható új építésű épület zöld övezetben, de belvárosi közelségben! Hogy miért? ! Az összes lehetőséget aláb...
395 000 000 HUF
1 234 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (46499752)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen CSOK pluszra alkalmas, új építésű családi ház ELADÓ! Vecsésen, központhoz közeli, csendes utcában, két szintes, család...
219 900 000 HUF
908 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (64337373)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 344 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Bomba lokáció BUDAKESZIN! Budakeszi csendes, aszfaltozott utcájában, a természet ölelésében eladó egy kiváló elosztású, három...
244 000 000 HUF
709 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (44735656)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 223 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív panorámás családi ház eladó Pécs Mecsekoldalán Pécs, Mecsekoldalon kínálunk megvételre kivételes adottságokkal rendel...
425 000 000 HUF
1 905 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33355359)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 223 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív panorámás családi ház eladó Pécs MecsekoldalánPécs, Mecsekoldalon kínálunk megvételre kivételes adottságokkal rendelke...
425 000 000 HUF
1 905 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (24377536)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 6
Páratlan luxus, örök panorámával a Mecsek ölelésében! Eladó egy minden igényt kielégítő, modern, okos otthon a Mecsek oldalában...
390 000 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33879425)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy csodálatos, 2021-ben épült, modern technológiákkal felszerelt családi házat, 349 000 000 huf áron. a laká...
349 000 000 HUF
1 836 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (92472795)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 223 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív panorámás családi ház eladó Pécs Mecsekoldalán Pécs egyik legkedveltebb, presztízs értékű részén, a Mecsekoldalon kín...
425 000 000 HUF
1 905 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (95887563)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 1115 m2
Telekterület: 8392 m2
Szobaszám: 15
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174515 hivatkozási számú győrsági családi ház. Páratlan lehetős...
429 900 000 HUF
385 560 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (45224699)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 3
Belsőépítész által tervezett családi ház eladó Pismányban! Szentendre egyik legszebb részén, csendes, rendezett családi házas k...
238 000 000 HUF
1 762 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (92457829)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5+ 4 fél
Budapest III. kerületének Csillaghegy városrészében eladó egy 162 nm-es, 5+2 szobás ház, melyben két önálló lakrész került kial...
209 900 000 HUF
1 134 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (68544535)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszin, a Toldi-Dombliget lakópark csendes utcájában kínálok megvételre egy 2009-ben épült, színvonalas, egyszintes, nappal...
255 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (84844733)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 367 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 9
Budapesten a II. kerületben, Hűvösvölgyben, Erzsébetligeten eladásra kínálok csodás panorámával többgenerációs, három szintes c...
265 000 000 HUF
722 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (27277624)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 5
Luxus-Kényelem-Stílus a XVII. kerületben! a 798 nm-es telken 211 nm-es csodás ház várja tulajdonosát. a kifinomult, prémium min...
264 990 000 HUF
1 255 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (78759734)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 348 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 7
Panorámás, Ybl-díjas építész által tervezett otthon Telkiben két lakás egyben! Telki egyik legszebb utcájában kínálunk megvéte...
420 000 000 HUF
1 206 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37152532)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 819 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 18. kerületben Kossuth Ferenc-telep részének csendes utcájában egy kitűnő mínőségben épült, sok extra megoldást is magá...
327 000 000 HUF
1 147 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal