rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 12 db
Eladó Abdai családi ház hirdetés (35731783)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: 4
Abdai családi ház panzióval eladó! Tökéletes befektetési lehetőség több szempontból is! Amennyiben beköltözik a családi ház r...
185 000 000 HUF
1 027 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (74632369)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Abdán, Győrtől mindössze 6 km-re, kiváló adottságokkal rendelkező, igényesen kialakított 2020-ban épült családi ház eladó. Ha...
94 900 000 HUF
998 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abdai családi ház hirdetés (79461392)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Abda Győrhöz közeli részén, a Radnóti lakótelepen, sorház jellegű 8 lakásos társasházban, közbenső, belső kétszintes, 95 nm lak...
69 900 000 HUF
735 789 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (79334955)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1929 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győrtől pár percre, mégis kertvárosias környezetben, Abdán eladó egy 68 m2-es, 2+1 félszobás, felújítandó családi ház 1929 m2-e...
50 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (96459465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1929 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
50 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (66657775)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2385 m2
Szobaszám: 6
Eladó 240 m²-es, sok lehetőséget rejtő ingatlan hatalmas telekkel! Kiváló lokáció, remek befektetés vállalkozóknak és magánsze...
90 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (36924364)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 7
Minőség, elegancia és kényelem minden MENNYISÉGBEN! ! ! Szeretne egy igazi otthont, ahová egyszerűen csak be kell KÖLTÖZNI? ...
133 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (74435343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1918 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Abdán! Az ingatlan Abda központi, mégis csendes, falusias hangulatú lakóövezetében helyezkedik el. a telek te...
62 900 000 HUF
629 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (29387337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1929 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó családi ház hatalmas telekkel eladó Abdán! Kiváló lehetőség saját otthon megteremtésére vagy befektetésre – Győr ...
50 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (26789274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 5
Tágas, felújított családi ház Abdán eladó- dupla garázzsal, nagy kerttel, azonnal költözhető állapotban! Abdán, Győrtől alig ...
88 900 000 HUF
613 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (34325325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1918 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt az abdai családi házat! Abda kedvelt, csendes, falusias hangulatú részén kínál...
56 500 000 HUF
565 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (55697969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: 8
Lido Home Győr eladásra kínálja abdán ezt a teljeskörűen felújított és átalakított családi házat amihez tartozik egy panzió rés...
185 000 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 12 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Ikrényi sorház hirdetés (56384964)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egyedülálló ajánlat az ingatlanpiacon! Kedvező árú, sorházi ingatlan eladó! ! ! A bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra k...
26 500 000 HUF
646 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Börcsi családi ház hirdetés (42331779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 3071 m2
Szobaszám: 4
Családi ház nagy telekkel! Győrtől 10 km-re Börcs településen eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis családi ház! a telek hatalm...
49 000 000 HUF
628 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi családi ház hirdetés (47473877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 4
A CasaNetWork Győr eladásra kínálja a 0052-es referenciaszámú családi házat Ikrényben. A ház Ikrény egyik legkeresettebb, átme...
139 000 000 HUF
681 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi családi ház hirdetés (92347757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: n/a
Ha mindig is a természet közelébe vágyott, ha mindig is szerette a kényelmet és az exklúzív kivitelezést! Ha nem szeretne bajl...
149 000 000 HUF
1 064 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (47879687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: 1
Győr Szabadhegyen, a Banai úton eladó, egy 874 m2-es művelési ág alól kivett zártkerti ingatlan. A telken található, egy 20 m...
11 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (31734862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 28 nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebbő...
14 490 000 HUF
517 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (97334962)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú, állandó lakhatásra is alkalmas ingatlan Győrszentiván kertvárosában Győrszentiván kertvárosi részén kínálunk megvé...
15 990 000 HUF
290 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (98913343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 36nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebből...
16 990 000 HUF
471 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Abdán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal