rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 db
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (34459236)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1524 m2
Szobaszám: 3
Paraméterek - 75nm belső hasznos alapterület, - beton alapon, tégla falazat, - 2 külön nyíló szoba + nappali, - tágas, világ...
36 900 000 HUF
434 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (98529259)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Abony központjában 94 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház 44 m2 melléképülettel és 17 m2 nagyságú garázzsa...
44 000 000 HUF
468 085 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49318373)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Abony egyik kedvelt utcájában, eladó egy felújítandó, családi ház az alábbi paraméterekkel: - vegyes falazatú, - 63nm belső ha...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (63796331)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abony frekventált helyén eladó, egy kétszintes, családi ház az alábbi paraméterekkel: - 102nm belső hasznos alapterület, - 199...
49 990 000 HUF
434 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (73549214)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Abonyban eladó egy felújítás alatt lévő családi ház, kiváló HELYEN. TÉGLA  falazatú, 100 nm alapterületű, a telek 1800 nm. ...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (34745543)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálok Abonyban 3 lakrészből álló családi házat, amelynek alapterülete 450 nm. Az ingatlan ideális választás lehet t...
79 900 000 HUF
177 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27393375)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 3
44 000 000 HUF
468 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (37234332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2263 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó: vályogház + tégla ház | kétgenerációs | gazdálkodásra és állattartásra alkalmas | 2263 m² telek Ár: 44 900 000 Ft Abon...
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (74437133)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 4
Szeretne egy olyan házban élni ahol mindenkinek megvan a saját élettere? Szeretne egy minőségi alapanyagokból épült magas műsz...
76 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 9 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (58734494)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Abonyban a Mária Terézia úton egy hatalmas lehetőségeket rejtő ingatlan, rendkívül kedvező, 6 millió forintos irányáron! ...
6 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (79338998)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1
Gazdálkodna? Építkezne? Megfizethető megoldás Abonyban! Eladó Abony csendes, kertvárosias részén egy nettó 50 m²-es, vegyes ...
9 500 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (43532393)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Saját otthont szeretne megfizethető áron, vagy befektetési lehetőséget keres Abony legközpontibb részén? Ez a kis házikó csak a...
13 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi házrész hirdetés (97242294)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 2
Leginkább befektetésnek ajánlom az alábbi ingatlant! - Az ingatlan 3/4 tulajdoni részét kínálom most eladásra - az 1/4 tulajd...
13 900 000 HUF
173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (69984448)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Abony központjában egy 494 nm-es telket. –Egy 61nm bontandó épülettel. A telek minden közművel ellátott (ví...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (95294948)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Abony központjához közel, netto 82 m2 területű ingatlan. Az ingatlan felújítandó állapotú, 3 külön nyíló szoba, megfelelő...
15 900 000 HUF
193 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (19432955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abony központhoz közeli részén egy felújítandó ingatlan. Közművekkel nem rendelkezik, villanyóra, vízóra, gázóra nincs, d...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27326339)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Eladó tégla építésű ingatlan Abony kiváló csendes rendezett RÉSZÉN! Szoba, konyha+étkező, fürdő+wc kialakítással. Rendezett...
18 000 000 HUF
580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (45334783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abonyban kínálok megvételre egy 63 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás kialakítással rendelkező különálló csalá...
18 500 000 HUF
293 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (55545458)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 2
Műszaki felújítást elvégezték, az esztétika Rád vár, ennek köszönhetően olyan színeket, burkolatokat használhatsz, ami neked te...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (65341443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abonyba külterületi részén 2518 nm -es telken 77 nm -es családi ház! Az ingatlan 1987 - ben épült beton alapra, tégla fal...
23 900 000 HUF
310 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Abonyban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal