rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 db
Eladó Alsóvadászi családi ház hirdetés (73327326)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1833 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Alsóvadász | Alkalmi vétel! Családi ház eladó Alsóvadász egyik csendes utcájában. Kedves kis családi ház, s...
9 200 000 HUF
108 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóvadászi családi ház hirdetés (51995637)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1873 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház hatalmas telekkel – Alsóvadász SZÍVÉBEN. Eladásra kínálunk egy stabil szerkezetű, remek adottságokkal rende...
14 900 000 HUF
204 109 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alsóvadászi családi ház hirdetés (45854727)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1804 m2
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség alsóvadászon – jól karbantartott családi ház ELADÓ! Alsóvadászon kínálunk eladásra egy megkímélt állapotú, té...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóvadászi családi ház hirdetés (69297493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1954 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy különleges lehetőség várja új tulajdonosát ebben a 1971-ben épült, 93 négyzetméteres családi házban, amely egy nyugodt, cse...
14 500 000 HUF
155 913 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóvadászi családi ház hirdetés (37427394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1954 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
14 500 000 HUF
155 913 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóvadászi családi ház hirdetés (37999745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 4
Eladó Alsóvadász központjában egy két szintes, nettó 170 nm-es 4 szobás, jó állapotú, összeközműves családi ház. Az 1997-ban B3...
38 500 000 HUF
226 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 6 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (34539851)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház eladó Szikszó csendes utcájában Szikszón, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 48, 7 m²-es, fe...
6 800 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói házrész hirdetés (69447585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 76 nm-es, tégla falazatú ingatlant, Szikszó bevárosában. Csendes, jól megközelíthető utca, kiváló lakó...
10 900 000 HUF
143 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (73747428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (37344799)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: 4
Eladó Aszaló csendes, nyugodt részén egy 140 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális választás mindazok számára, akik s...
15 990 000 HUF
114 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (97423794)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy igazi otthont Aszaló csendes és nyugodt településén. A szigetelt családi ház ideális választás minden ol...
16 000 000 HUF
135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (73643756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 2
Szikszó egyik csendes mellékutcájában kínálunk megvásárlásra egy 75 m²-es összkomfortos aranyos kis házikót, melyben 2 nagymére...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (58434443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szikszó csendes utcájában egy 100 m2 hasznos alapterületű, 4 szobás, kő falazattal rendelkező családi ház. a régi tornáco...
20 900 000 HUF
209 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (95422461)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 3
Szikszó egyik kedvelt, csendes utcájában eladó családi ház, 683 m²-es telken. a ház alapterülete 60 m², tágas konyhával, étkező...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (65586395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház eladó Aszalón bővíthető, tehermentes, kiváló statikai állapotban. Aszaló központi részén kínálok eladásra eg...
22 900 000 HUF
257 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (56249932)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2184 m2
Szobaszám: 2
Felújított, okos családi ház eladó Homrogdon – teljes berendezéssel, jacuzzival és vidéki harmóniával! Ha olyan otthont keres...
24 390 000 HUF
304 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (86835275)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 5
Szikszó csendes kis utcájában, a városközponttól 5 percre, amerikai konyhás, rendezett családi ház eladó. Az ingatlan 4 szobáv...
25 500 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói sorház hirdetés (33593159)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Szikszó kiváló részén, a 3-as fő út mellett 77 m2-es családi ház eladó 1088 m2-es telken, 2 szoba, konyha, fürdőszoba, veranda....
29 500 000 HUF
383 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (74396545)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP kínálatában Eladásra kínálunk Szikszó nyugodt utcájában egy 79 nm-es téglából és szilikátból épült felújított...
32 900 000 HUF
506 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (31647861)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvásárlásra kínálunk szikszón, egy 105 nm-es, 2+1 szobás családi HÁZAT. Elhelyezkedése: - II. Rákóczi Ferenc utcában, frekv...
34 000 000 HUF
323 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Alsóvadászon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal