rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 8 db
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (49474243)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Apagyon, nyugodt környezetben! Apagy csendes, természetközeli utcájában eladó egy 66, 7 nm-es, földszintes ...
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (44394737)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (33325396)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (58444573)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (55798627)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (67357464)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 100 nm-es családi házat Apagyon Nyíregyházától 15 km-re! Az ingatlan kétszintes a földszint önmagában 10...
55 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (34525479)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1875 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Apagy csendes részén keresel családi házat? Hívj a megadott számok egyikén és nézzük meg együtt! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0...
31 900 000 HUF
265 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (75743646)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 3864 m2
Szobaszám: 6
Vállalkozásnak, 2 generációnak, vagy nagy családnak alkalmas családi ház eladó! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 ...
55 000 000 HUF
286 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 8 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (53459834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú téglalakás Leveleken – befektetésnek is ideális! Leveleken kínálunk eladásra egy 15 m²-es, téglalakást, ame...
4 900 000 HUF
326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyi családi ház hirdetés (23857567)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2944 m2
Szobaszám: 2
Magy település csendes utcájában természetközeli, de lakott helyen eladó ez a vályog építésű, karbantartott, nagyrészt felújíto...
13 490 000 HUF
210 781 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (27343952)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyi családi ház hirdetés (23473928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2870 m2
Szobaszám: 2
Magy település kedvelt, csendes utcájában eladó egy 2022-ben felújított 94 nm-es, 2 szobás családi ház 2870 nm-es telken. Magy ...
24 000 000 HUF
255 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (89791794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2818 m2
Szobaszám: 3
Ha Leveleken szeretnél családi házat, és fontos a jó elhelyezkedés, hívj, foglalj időpontot, és csapj le elsőként! ☎ 0 6 3 0 ...
32 500 000 HUF
377 906 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (38734935)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1177 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csendes utcában, mégis a központhoz közel kiváló lehetőség Leveleken! Leveleken kínálunk megvételre egy 106, 6 nm-es családi h...
35 500 000 HUF
334 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ófehértói családi ház hirdetés (27759924)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1425 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Ófehértón, mely ideális választás lehet kisebb családok, fiatalok és idősek számára egyaránt. Az ingatlan 197...
11 900 000 HUF
183 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócspetri családi ház hirdetés (83342999)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2520 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Pócspetriben! Pócspetri csendes, nyugodt részén eladó egy 83 m²-es, 2 szobás családi ház, nagy konyhával, ét...
12 900 000 HUF
155 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócspetri családi ház hirdetés (37392793)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Hullámpala tető - Fa és műanyag nyílászárók - 2 szoba - Konyha - Nappali- ét...
14 700 000 HUF
183 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (42496764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Apagyon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal