rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 db
Eladó Ásotthalomi családi ház hirdetés (43647493)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Gondos kezek munkája, folyamatos újítás és korszerűsítés jellemzi ezt a szerethető vidéki családi házat, amely a régi idők hang...
56 200 000 HUF
669 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ásotthalomi családi ház hirdetés (98282177)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Ásotthalom szívében, csendes utcában családi ház eladó! Ez a lehetőségekben gazdag, 80 m2-es ingatlan remek választás lehet a...
46 500 000 HUF
581 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ásotthalomi családi ház hirdetés (49515744)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
46 500 000 HUF
581 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ásotthalomi családi ház hirdetés (23344557)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Ásotthalom szívében, csendes utcában családi ház eladó! Ez a lehetőségekben gazdag, 80 m2-es ingatlan remek választás lehet azo...
46 500 000 HUF
581 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 4 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (37747411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5326 m2
Szobaszám: 2
Mórahalmi tanya eladó: 13000000Ft Mórahalom IV. Körzetében felújítandó tanya eladó 5400 m2-es területtel, valamint a tanyához t...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (72543544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalomra, modern környezetre vágysz Mórahalmon? Legyen Tiéd ez a 129 m2-es tágas családi ház, ahol otthon érezhe...
72 500 000 HUF
562 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi ikerház hirdetés (48732994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 3
Modern, korszerű otthon, álmodd meg a befejezést! Mindig is családi házra vágytál, de tartasz attól, hogy egy nagyobb kert ki...
72 600 000 HUF
806 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (38342773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 4
Mórahalom újépítésű városrészében 3 szoba+amerikai konyhás újépítésű, önálló családi ház eladó! Eladó egy 2025-ben épült, moder...
209 900 EUR
602 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (44639245)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 4
209 900 EUR
530 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (45953734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 3
Modern, korszerű otthon vár Rád Mórahalmon, a befejezésének is részese lehetsz! Mindig is családi házra vágytál, de tartasz a...
84 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi ikerház hirdetés (33349573)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Mórahalmon kínálom eladásra, ezt a 133m2 alapterületű, kétszintes családi házat, a főútról nyíló csendes kis utcában. (701 m2-e...
95 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (43364634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Védett oázis az egész családnak! Mórahalmi tanya vált eladóvá a Bivalyrezervátumhoz közel. Erdővel körbevett, 5754nm-es bekerí...
98 000 000 HUF
759 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (48935934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Mórahalmon, szép környezetben, Mátyás király körúton földszintes, 85 nm lakóterületű, amerikai konyhás nappali+2 szobás, nagy t...
99 000 000 HUF
1 164 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (67999924)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív, új építésű családi ház Mórahalmon Mórahalom egyik kedvelt, nyugodt részén, a Mátyás király körúton eladó egy ú...
99 000 000 HUF
1 207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (24633747)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 4
Eladó stílusosan kialakított apartmanház Mórahalmon, a fürdő közelében - 3 apartman(40, 45, 65 nm)! Mórahalom egyik legkedvel...
120 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (71737994)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Mórahalmon, a település csendes, kertvárosias övezetében egy 2020-ban épült, 154m2-es exluzí...
139 900 000 HUF
908 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ruzsai családi ház hirdetés (59834745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 94117 m2
Szobaszám: 2
Ruzsa határában, kis tanya, 9, 4 ha mezőgazdasági területtel eladó. Az ingatlan, Öttömös irányában az aszfaltozott úttól 800 mé...
18 500 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kelebiai családi ház hirdetés (53388347)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kelebián – központi elhelyezkedéssel! Kelebia központi részén eladó egy 100 nm-es, téglaépítésű Kádár-kocka...
20 500 000 HUF
205 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öttömösi családi ház hirdetés (99434914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy családi házat Öttömös csendes utcájában. A 120 négyzetméteres ingatlan négy szobával rendelkezik, amely...
23 500 000 HUF
195 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öttömösi családi ház hirdetés (23718394)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Öttömös központjában eladó egy masszív, száraz 3 szobás ház. Kitűnő lokáció, buszmegálló, élelmiszer bolt 150 méter, iskola és...
26 500 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Ásotthalmon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal