rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 10 db
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (73588459)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3070 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Vámospércs vonzáskörzetében, Bagamér településen egy 80 nm-es nappali + 2, 5 hálószobás 2025-ben részlegesen ...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (23477337)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3070 m2
Szobaszám: 3
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (28874897)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3070 m2
Szobaszám: 3
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (62944464)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3070 m2
Szobaszám: 3
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (77835454)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (84193281)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2900 m2
Szobaszám: 3
Debrecen vonzáskörzetében, Debrecentől 30, Vámospércstől 9 km távolságra Bagamérban újszerű családi ház eladó! Az épület a tel...
35 900 000 HUF
326 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (54349684)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bagamér – a főutca közelében eladó egy 75nm-es összközműves családi ház 4. 400Nm-es gazdálkodásra alkalmas telken. Kérem hívjo...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (15754499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Debrecen vonzáskörzetében, Debrecentől 30, Vámospércstől 9 km távolságra Bagamérban eladó egy két szobás tégla építésű családi ...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (44845571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 1
Debrecentől 30, Vámospércstől 9 km távolságra, Bagamérban eladó egy felújítást igénylő, de még megmenthető kis családi ház aszf...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (48438586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (62594929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 3
Debrecentől mindössze 30 kilométerre, Álmosd központjától csupán 200 méterre található ez a kiváló lehetőségeket rejtő, 86 m²-e...
13 989 999 HUF
157 191 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (55263383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2325 m2
Szobaszám: 2
Az OTP Ingatlanpont eladásra kínálja Álmosd településen, 66, 5m2-es családi házat. Az ingatlanhoz saját, természetben 2352 m2 ...
14 990 000 HUF
230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (74353454)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecentől 35km-re, Álmosdon önálló, egyszintes családi ház eladó. Az ingatlan betonalapra épült, vályog falazatú, cseréptető...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (37989653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Álmosd – a főutcán eladó egy 75nm-es összközműves családi ház 2. 200Nm-es gazdálkodásra alkalmas telken. Kérem hívjon bizalomm...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (63344894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
Debrecentől 35 km távolságra, Álmosdon átépítés alatt álló 82 nm-es nappali+ 2 szobás családi ház kulcsrakész vagy szerkezetkés...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (47599367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (53837535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1781 m2
Szobaszám: 3
Otthon és vállalkozás egy helyen? Újlétán, Debrecentől mindössze 23 km-re, kiváló lehetőség várja Önt! A település központjáb...
46 900 000 HUF
469 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (84944937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Létavértes és Monostorpályi közötti részen található zárt kerti besorolású ingatlant. Az ingatlan szoba-konyh...
3 799 990 HUF
69 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (73827447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Vámospércsen az Acsádi utca közelében eladó egy 60 nm-es, 2000-ben épült tégla építésű felújítandó ház, 472 nm-es telken. Az in...
8 800 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (26374924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 2263 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! 12, 5 Mft helyett 10, 5 Mft-os irányáron eladó! Létavértesen, 1970-ben épült, 57 m2 alapterületű, 2 szobás, vály...
10 500 000 HUF
184 210 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Bagaméren?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal