Eladó családi ház Békéscsaba Erzsébethely
REGISZTRÁCIÓ

Eladó családi ház Békéscsaba Erzsébethely

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 8 db
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47248737)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál egy 145 m²-es családi házat Békéscsaba Jamina városrészében, amely kiváló válas...
42 000 000 HUF
289 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34333355)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
42 000 000 HUF
289 655 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77279464)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Wagner utcán kínálunk eladásra egy családi házat, mely teljes körű felújítást igényel. A ház alapterülete 141 ...
17 500 000 HUF
124 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (62962782)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, Jaminaban, Nagy Sándor utcában, három szobás, vegyes falazatú, felújítandó tehermentes, előkertes, családi ház, gy...
29 000 000 HUF
232 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87536239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 5
Szuper lehetőség gyermekes CSALÁDOKNAK:  ELADÓ 5 szobás, kétszintes családi ház Békéscsaba – Jamina frekventált, mégis csendes ...
49 900 000 HUF
375 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (58592471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Családbarát, tágas  kétszintes családi ház Békéscsabán (Jamina) – nagyméretű telekkel és vállalkozási lehetőséggel.  Érd: 70/6...
89 900 000 HUF
499 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (55136975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda eladásra kínál Békéscsabán Jaminában 161 m2- es  családi házat. Érd: 70/4525772 Irányár: 29 0...
29 000 000 HUF
180 124 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87333369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsabán, Jaminában, buszmegálló, óvoda, iskola, ABC közelében, eladó egy 2 szoba + gardróbos, felújított családi ház, 38 nm...
39 999 000 HUF
425 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 8 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (22648515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 4
‼️ Ár alatt eladó – Felújítandó családi ház Békéscsabán ‼️ Békéscsabán, egy csendes utcában kínálunk eladásra egy 131 nm-es, e...
9 900 000 HUF
75 572 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54367299)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 2
Csend, nyugalom és rengeteg lehetőség – eladó családi ház GERLÁN! Békéscsaba kedvelt, kertvárosias részén, Gerlán keresi új g...
11 490 000 HUF
143 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34719453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy összközműves telek egy régi, bontandó vagy teljes felújításra szoruló házzal. a ház ugyan nem nyeri el a szépségdíjat...
12 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (93944566)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1336791): Békéscsaba, Gerla, 890 m2 telek, 85 m2 családi ház, 2 szoba, csendes, közkedvelt terüle...
12 600 000 HUF
148 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75773648)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán az Áchim lakótelep szomszédságában, eladó egy 80 nm-es, felújítandó családi ház. a telek tágas, 689 nm-es, összközm...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (24472513)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó Tip-Top Kis Ház Békéscsaba Kenderföldeken! Ez az ingatlan ideális választás egyedülállók és párok, vagy olyan kisebb cs...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (94356749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Tesco közelében, eladó egy 112 nm-es, felújítandó családi ház, összközműves, 713 nm-es telken. (F) Irányár: 15,...
15 900 000 HUF
141 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87136492)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba csendes részén eladó egy 100 m²-es, felújításra/bontásra szoruló családi ház 750 m²-es telekkel. a vegyes falazatú, ...
16 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (97937682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Békési úton, osztatlan közös tulajdonú kettő szobás házrész eladó. a telken négy lakóingatlan található, társash...
16 700 000 HUF
298 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33458233)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba belváros közeli részén kínálom megvételre ezt a 65 nm alapterületű, különálló udvari lakást, amely egy háromlakásos,...
16 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Békéscsabán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal