Eladó családi ház Budapest (4522 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 522 db
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (77373577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálom ezt a 2 lakásos, jó állapotú, kétszintes, nettó 155nm családi házat, hatalmas telekkel, rengeteg lehetőségge...
169 000 000 HUF
1 090 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (34142592)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 5
2 Ház 1 ÁRÁÉRT! ! ! ! ! ! ! Megvételre kínálom jövőbeni otthonát ami Budapest XX. kerület Pacsirtatelepen, egy csendes, kertvá...
129 900 000 HUF
649 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (93744249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes ikerház külön bejáratú irodával kiváló lehetőség befektetésre és családi otthonnak egyaránt! Nagyszerű adott...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (52741133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 5
Eladó jó állapotú, kétszintes családi ház Budapest XIX. kerületének kedvelt részén. a 2008-ban épült, 200 m²-es ingatlan egy 37...
129 900 000 HUF
649 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (42137365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes ikerház külön bejáratú irodával kiváló lehetőség befektetésre és családi otthonnak egyaránt! Nagyszerű adottsá...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (39493594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 3
2 Generációs, klímás, hitelezhető, téglaépítésű, önálló, családi ház eladó Csepelen a II. Rákóczi Ferenc úton, fedett autóbeáll...
67 000 000 HUF
582 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (44876736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 1 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal ***Össze...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98786825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 5
Kossuth-telep csendes utcájában kétszintes, minimál stílusú, 163 m2-es, nappali + 4 szobás, nagy teraszos, új építésű családi h...
164 900 000 HUF
1 011 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (53437855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 4
Kossuth-telep csendes utcájában egyszintes, minimál stílusú, kiválóan megépített, 135 m2-es, nappali + 3 szobás, nagy teraszos,...
144 900 000 HUF
1 073 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43453297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 3
XV. kerületben rákospalotán, csendes mellékutcában, eladó egy előkertes, szigetelt, 120 m2, 4 szobás, 2 szintes, duplakomfortos...
122 650 000 HUF
1 022 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (73939792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 8+ 8 fél
Csillaghegy Duna felőli oldalán eladó egy önálló családi ház. Ez a 2002-ben épült, 350 nm-es tégla családi ház egy 1340 nm-es...
449 000 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (97772742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
XV. kerületben rákospalotán, csendes mellékutcában, eladó egy előkertes, 168 m2, 6 szobás, 2 szintes, duplakomfortos családi há...
120 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (64893953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3
170 Négyzetméteres ikerház önálló 480 négyzetméteres TELKEN! ! ! ! Eladásra kínálunk kőbánya egyik legjobb részén egy 170 nég...
129 900 000 HUF
764 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (79893532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 8
XVI. kerületben rákosszentmihályon, zugló szomszédságában, csendes mellékutcában, eladó egy 480 nm-es, 2 generáció számára is a...
230 000 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (76577147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 7
XV. kerületben: frekventált részen, eladó egy jó állapotú, 185 m2 (144 m2 ház+41 m2 üzlethelyiség), 7 szobás, duplakomfortos, t...
135 000 000 HUF
729 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (92787741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 8
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Péterhegyen eladásra kínálunk egy 2001-ben épített kiváló állapotú 4 szintes családi házat, 89...
270 000 000 HUF
602 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (49747323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1627 m2
Szobaszám: 10
Kizárólag Irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk a XII. kerületben, Farkasvölgyben egy csendes zsákutcában található, közepes...
790 000 000 HUF
1 755 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (94981464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerületben: rákoskeresztúron, a home center közelében, csendes mellékutcában, eladó egy teljeskörüen felújított 280 nm-es...
289 900 000 HUF
1 035 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (89637536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 278 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**************************************OtthonStartHitel************************************************** Két lakrész, sok lehe...
74 900 000 HUF
998 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (95276843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 4
Prémium és luxus Királydombon! A XIV. És XVI. kerület közvetlen szomszédságában, a Rákos pataktól pár perc sétára 180 nm-es c...
480 000 000 HUF
2 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal