rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 db
Eladó Buji családi ház hirdetés (96632997)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 2
Azonnali költözési lehetőség Buj főutcáján! a teljes belső felújítást követően te lehetsz az első lakó! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8...
30 500 000 HUF
299 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (67753373)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 3
Olyan ingatlant keresel ahol két generáció elfér egymás mellett? Szívesen dolgoznál otthonról? Ez a családi ház minden kritéri...
43 000 000 HUF
344 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Buji családi ház hirdetés (43347777)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 2
Költözz családi házba egy garzon árán! Ne maradj le költségmentes ingatlan! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 ...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (76832926)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Azonnali költözési lehetőség Buj központjában! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Vételár: 10. 000. 000 Forint...
10 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (56618372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnali költözési lehetőség Buj központjában! ☎ 0 6 3 0/ 2 7 5-6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0/ 1 7 4-9 4 9 5 Irányár: 15. 500. 000 Fo...
15 500 000 HUF
212 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 5 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (97942447)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Gávavencsellőn egy 53 nm-es, felújítandó családi házat. Az ingatlan vert falazatú, terméskő alappal rendelke...
7 490 000 HUF
141 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (39764296)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2087 m2
Szobaszám: 1
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, Gávavencsellőn  eladó egy 60 m²-es,  családi ház, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan ...
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (97454464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Nyírtelek Belegrád tanyán egy több lehetőséget rejtő ingatlant. Jelenleg kivett áruház besorolású, amely ez...
7 890 000 HUF
56 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (29533751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász csendes utcájában tornácos parasztház, nagy telekkel ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői:- telek méret 1. 064 Nm- a h...
8 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (37478622)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi HÁZ ******************** Kiváló lehetőség Gávavencsellőn – felújítás alatt álló családi ház rendkívül kedvező áro...
11 900 000 HUF
158 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (39719314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, 102 nm alapterületű, 3 szobás családi ház Ibrányban. Az ingatlanról: - Tufa és tégla falazatú - Pala héjaz...
14 900 000 HUF
146 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (29933247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyírtelek Felsősóskút csendes utcájában egy felújítandó családi ház, amely új tulajdonosára vár! Az ingatlan alapterülete...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (77335134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan alkalmas vállalkozásra, vagy nagy család részére! A ház főbb jellemzői: - Tufa falazat - Gáz és vegyes tüzelésű ...
16 300 000 HUF
90 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (47312192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gávavencsellőn 90 nm-es, nagyon jó állapotú családi házat. A vegyes falazatú (vályog, tégla), szigetelt épü...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (33322924)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2
Gávavencsellőn eladó egy gondosan karbantartott, felújított családi ház! Gávavencsellő egyik nagyon jó, csendes környékén ela...
16 900 000 HUF
301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (73379473)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2