Eladó családi ház Debrecen Csapókert (37 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 37 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53845854)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 2
Csapókertben, az Árpád tértől 900 méterre, kertvárosias övezetben eladó egy 1965-ben épült, étkezőkonyha + 2 szobás, bruttó 68 ...
45 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77235497)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kivételes adottságú családi ház eladó Debrecenben, Csapókert szélén, az Árpád tér közelébenDebrecen kedvelt részén kínálunk meg...
299 000 000 HUF
1 458 536 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48458348)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kivételes adottságú családi ház eladó Debrecenben, Csapókert szélén, az Árpád tér közelében Debrecen kedvelt részén kínálunk m...
299 000 000 HUF
1 458 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39524332)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben, a Csapókertben kínálok eladásra egy bruttó 240 nm-es, ( 163 nm-es lakóterű) nappali + 5 szobás, napfényes, duplako...
149 900 000 HUF
919 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43836594)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Csapókert, Kinizsi utcán eladó új építésű kertes családi ház garázzsal. Jelenleg a tetőszerkezet készül, így a bels...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (57963963)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Csapókertben 1980-ban épült, belső kétszintes, 2 nappali+4 szobás, 139 nm-es, duplakomfortos, tégla építésű családi ház 894 nm ...
99 800 000 HUF
717 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59257463)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (82389912)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 7
Debrecen kedvelt és keresett részén, a Csapókertben eladó egy 2 generációnak vagy nagy családnak és vállalkozásra is alkalmas 1...
120 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (66379344)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben, a Csapókertben kínálunk megvásárlásra egy 2001-ben, táglából épült, bruttó 240 nm-es, (163 nm-es lakóterű) nappali...
149 900 000 HUF
919 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34644723)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
919 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (62449623)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 7
Debrecen, Júlia-telep városrészében különálló, kétgenerációs családi ház nagy, 841 nm-es telken. Két épület, külön élettér, egy...
99 900 000 HUF
504 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39953785)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben eladó belső felújított 120 nm-es családi ház 1081 nm-es telken Budai Nagy Antal utcából nyíló csendes utcában! Fő...
105 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46378769)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kinálunk 135nm-es felújitandó családi házat Debrecenben a Csapókertben! A ingatlan 4 szobás, 1070 nm-es telken helye...
85 000 000 HUF
629 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44249736)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Csapókertben kínálok eladásra egy 69 nm-es, nappali + 3 szobás, szigetelt családi házat 429 nm-es telken! Az ing...
79 990 000 HUF
1 159 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (89974953)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Debrecen – Csapókertben! 0630/749-88-26 69 M²-es, nappali + 3 szobás, szigetelt tégla ház 429 m²-es telken, ...
79 990 000 HUF
1 159 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59939835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Jánosi utcán kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára! Debrecenben, a Jánosi utcán eladó egy kétszobás...
45 990 000 HUF
1 095 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33598934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Jánosi utcán kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára! Debrecenben, a Jánosi utcán eladó egy kétszobás, ...
45 990 000 HUF
1 095 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (84631148)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 346 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tágas családi ház eladó Debrecenben, a Csapókertben! Nappali + 4 külön nyíló szoba, kényelmes élettér családoknak kiváló körny...
149 900 000 HUF
1 070 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83949543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2