rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22857144)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 4
Debrecen kedvelt kertvárosi részén, Gerébytelepen, a Budai Nagy Antal utcából nyíló csendes, egyirányú utcában olyan lehetőség ...
84 990 000 HUF
885 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35729413)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Gerébytelepen, a Sólyom utcából nyíló csendes utcában, 2021-ben teljesen felújított, átépített családi ház eladó! 65...
103 900 000 HUF
944 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (28464947)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, Gerébytelep, György utcán szám alatt, 650 nm-es telken eladó 105 nm-es, 3+1 szobás, gáz cirkófűtésű, klimatizált, gar...
103 900 000 HUF
989 523 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (76837645)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen kedvelt kertvárosi övezetében, a Gerébytelepen eladóvá vált egy komplett belső és műszakilag teljes felújításon áteset...
105 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (17342773)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Debrecen csendes, elegáns környezetében, a közkedvelt Gerébytelep városrészben kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal ...
385 000 000 HUF
1 013 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (57732971)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Debrecenben, Geréby telepi városrészen, a Sámsoni úton 195 nm-es, 3 szintes, 6 szobás családi ház eladó! Jellemzői: - 3 db hű...
99 900 000 HUF
512 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (97272685)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
105 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39346341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! A családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. A ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (94393923)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 6
Debrecen Gerébytelepen eladó egy igazi nagy családi igényeket kiszolgáló családi ház. - a családi ház 1998 - ban épült B38-as...
216 000 000 HUF
864 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48159383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 298 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben a Gerébytelep és a Veres Péter-kert határán eladó egy kétgenerációs családi ház. Paraméterei: 1. Ingatlan 1983-ba...
110 000 000 HUF
369 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26463743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben, Gerébytelep városrészben a fiatal felnőttek és összeköltözők igényeit maximálisan kielégítő, kiváló adottság...
49 900 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33487569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aszfaltozott utcában található az ingatlan - Téglából épült (40 cm vastag ) - Fűtése: Gáz(cirkó), radiátorokon keresztül - Műan...
94 990 000 HUF
1 583 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53847432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Geréby telepen nappali+2 hálószobás, 64 nm-es, tégla építésű, fiatalosan felújított családi ház eladó. 530 Nm-es tel...
95 000 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49986839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! - a családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59325982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, fiatal építésű családi házat, 1007 m²-en, parkosított kerttel, amely örökzöld oázisként szolgál...
250 000 000 HUF
1 213 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 15 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48857246)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó – debrecen–bánkon! Debrecen Bánk városrészén eladó egy 690 nm-es telek, rajta lebontandó épülettel – ideális v...
3 900 000 HUF
130 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22469911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Halápi zártkertben, panoráma úttól 3percre tégla falazatú stabil 36nm kisház 821nm telken eladó! Főúttól 800-900m esős...
8 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26288979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 1
Debrecen, Biczó István kerti 35 nm-es 1 szoba, konyha, fürdőszobás, tégla építésű zártkerti ingatlan 1047 nm-es telekkel eladó....
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64884882)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos, önálló családi ház Debrecen – Haláp térségében! Csak készpénzes vevőknek! Debrecen Haláp csendes, zöldövez...
12 900 000 HUF
368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35221942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagycserén egy 829 m2-es nagyságú telken lévő, 56 m2-es, kétszobás lakóépülettel rendelkező tanya eladó! Jellemzők: -...
13 900 000 HUF
248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal