Eladó családi ház Érd (755 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 755 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83186146)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 5
Érd Dombosvárosban eladó egy újszerű, 100 nm-es, 5 szobás, nagy teraszos, önálló, tehermentes családi ház. A barátságos, jó e...
109 000 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (57943291)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 5
Érd Parkvárosban főútvonalhoz közeli csendes mellékutcában, 1016 nm-es telekkel 2x89 nm-es 2 generációs családi ház 75 nm-es kü...
119 990 000 HUF
474 268 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (39356994)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 6
Impozáns családi otthon vagy elegáns cégközpontnak is kiváló 300 m² elegáns, nagy teraszos családi ház Érd kedvelt részén, 1118...
224 000 000 HUF
746 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15334822)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (41435952)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház hatalmas telekkel Érden rengeteg lehetőséggel! Eladó Érd közkedvelt, nyugodt részén egy 114 nm-es családi h...
120 000 000 HUF
1 061 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (42438558)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Érd Vincellér részén egy 150 m2-es családi házat, ami rengeteg lehetőséget rejt magában. Akár családi életre,...
99 900 000 HUF
666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93833386)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 412 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 4
Kortalan ELEGANCIA! NAGYPOLGÁRI villa Érd FENYVESÉBEN! Érd Fenyvesének egyik legszebb utcájában kínálunk megvételre egy 200...
520 000 000 HUF
1 262 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (13239332)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Érd-Fenyvesparkvárosban 2 lakásos családi ház, szép telekkel! Érd-Fenyvesparkvárosban, 716 m2-es összközműves sarok telken kí...
115 000 000 HUF
522 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (23929691)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. A ház 108 nm. -Es, amely 2020. Ban számtalan kors...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (82587775)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 2
Eladó Érd központjában egy kivételes lehetőségeket rejtő ingatlan! Érd egyik csendes, mégis központi utcájában kínálunk megvé...
75 000 000 HUF
1 013 513 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (56374449)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Ritkaság a piacon, 2 lakóingatlan egy telken! Parkváros keresett részén! ÖSSZEKÖLTÖZŐK, otthoni vállalkozást üzemeltetőknek! ...
239 000 000 HUF
1 127 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94483883)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 4
Tágas, 3 szintes családi ház eladó Érd kedvelt részén, TUSCULANUM! Eladásra kínálunk Érd egyik legjobb közlekedésű, mégis csen...
108 000 000 HUF
646 706 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (52943953)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 7
Értékálló, stabil pont éljen családjával érden, tervezzen HOSSZÚTÁVRA! Eladó egy kétgenerációs családi ház az Érd Parkváros r...
115 000 000 HUF
709 876 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34427487)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Érd Parkváros részén egy 75 m2-es+ 32 m2 pincerész (garázs, tárolórész), 12 m2-es fedett terasszal 1985-ben é...
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93257335)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 7
Befektetésnek, kiadásra vagy saját célra is tökéletes LEHETŐSÉG! Eladó egy sokoldalúan hasznosítható ingatlancsomag, amely eg...
125 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92337879)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 558 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Érdliget egyik csendes, de jól megközelíthető virágneves utcájában eladó, egy karbantartott önálló családiház. Az ingatlant saj...
114 900 000 HUF
675 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37834399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. A ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak ren...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (46493614)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 3
Különleges ajánlat ÉRDEN! Eladó felújított 10 szobás családi ház vendégházzal Érd kedvelt részén! Érd egyik legkeresettebb k...
199 500 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (49934597)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 6
Eladó Érd Fenyves-Parkvárosban 2025-ben épült új építésű kétszintes, nappali+ 5 szobás, hatalmas tetőteraszos családi ház, 753n...
256 000 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (54834174)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! ! KIVÁLÓ befektetés! Kiadásra és lakhatásra IS! ÚJ tető! Új nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel! Új bejárat...
86 000 000 HUF
988 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Érden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal