Eladó családi ház (47861 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 861 db
Eladó Pápai családi ház hirdetés (63683354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pápán, zsákutcában, eladó egy felújítandó, 127 m2-es, 2+1 szobás családi ház stabil szerkezettel és rugalmas átalakítási lehető...
34 900 000 HUF
274 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (25393954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kétszintes családi fészek tetőterasszal és hangulatos kerttel? Érd-Liget közelében! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (49392624)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, földszintes, családi ház eladó Csörögön! A korszerű, energiatakarékos családi ház 816 nm-es telekre épül, nettó l...
89 900 000 HUF
864 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Márokföldi családi ház hirdetés (74972463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: 3
Eladó különleges birtok az Őrség kapujában – 1, 5 hektárnyi belterületi oázis Márokföldön. Az Őrség és Dél-Zala találkozásáná...
114 000 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (33436874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Tatabánya Bánhidán, egy 651nm-es telken lévő, különálló, 60 nm-es családi házat. A ház régi építésű, részben, vagy teljesen bontandó! Irányár: 35. 000. 000. - Ft
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröshegyi családi ház hirdetés (94375393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
A Balatontól 3 kilométerre, Kőröshegyen eladóvá vált ez a kívül-belül meseszép ingatlan. A telken két különálló ház helyezkedi...
169 499 000 HUF
1 614 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kadarkúti családi ház hirdetés (24237553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1188 m2
Szobaszám: 3
Eladó ez a jó állapotú, 100 négyzetméteres családi ház Kadarkúton. A háznak két bejárata is van. Az első bejáratnál egy nagy, ...
36 991 000 HUF
369 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vindornyaszőlősi családi ház hirdetés (94797814)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál családi házat Vindornyaszőlősön. Az Ingatlan Presszó által kínált vindornyaszőlősi családi...
22 000 000 HUF
431 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönyűi családi ház hirdetés (12984324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 2
Győrhöz 15 km-re, Gönyű központi részén családi ház eladó! A családi ház 2022-ben műszakilag és esztétikailag felújításon ese...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (25224338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 85 nm-es felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha,...
3 900 000 HUF
45 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
youtube videó Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (39412534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 8
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  SASADI medencés ház csodálatos KERTBEN XI. kerületb...
429 000 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (96763257)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Modern Igényes Fiatalos otthon Dabas egyik legjobb részén! Eladóvá vált egy különleges kialakítá...
179 000 000 HUF
662 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (83957371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 4
18. kerületben földszintes új építésű családi ház eladó! Budapest 18. kerület Kossuth Ferenc Telep városrészén, csendes melléku...
150 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (45591136)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Zugló csendes, nyugodt részén, kertvárosias környezetben eladó egy 90 nm-es, frissen és teljes körűen felújított családi ház, 3...
117 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (49895724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 988 m2
Szobaszám: 7
Dunaharasztin 2 kiváló állapotú ház egy áráért! Ritka lehetőség 988 m²-es telken! Eladásra kínálunk Dunaharaszti rendezett rész...
185 000 000 HUF
953 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (89633453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 4
Eladó exkluzív, családbarát családi ház a XVI. kerület egyik legkedveltebb, nyugodt utcájában! Ha Ön egy olyan otthont keres, a...
269 000 000 HUF
1 185 022 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (71944328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern, új építésű családi ház Budapest XVII. kerületében, a Naplás út közelében! Ingatlan:453 m²-es telken elhelyezkedő,...
219 000 000 HUF
1 671 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni családi ház hirdetés (56684347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1355 m2
Szobaszám: 4
Újhartyánon, Budapesttől csak 20 percnyire eladó egy kétszintes, 3 hálószoba + nappalis, szép állapotú családi ház 1355 nm-es t...
119 900 000 HUF
685 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (47934478)
4 hónapja a megveszLAK-on