Eladó családi ház (47857 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 857 db
Eladó Sumonyi családi ház hirdetés (98376373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 223 m2
Telekterület: 6660 m2
Szobaszám: 4
Kiváló Alap gazdálkodáshoz, turizmushoz vagy befektetéshez! Eladásra kínálunk egy 223 nm-es lakóingatlant egy 6660 nm-es, jól...
48 500 000 HUF
217 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (44734587)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 4
Erdőkertes, nappali+ 3 háló, modern, dupla garázsos, teraszos, újszerű, okos otthon! Erdőkertesen Háromház városrészben kínálunk megvételre egy újszerű 2020-as építésű magas műszaki tartalommal rendelkező intelligens otthont.
155 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (73242436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: 5
Eladó Erdőkertes aszfaltozott utcájában, új építésű 113 m2-es önálló családi ház 999 m2-es telken. a ház 4 szoba + amerikai kon...
114 900 000 HUF
904 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (64659349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Veresegyház varázslatos környezete a nyugodt és zöld életre vágyóknak ideális. Itt élni jó döntés azok számára, akik a fővárosi...
149 900 000 HUF
535 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (17146472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma