Eladó családi ház (47857 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 857 db
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (39534484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Újdombóvári részén 801 nm területen eladó 108 nm alapterületű vegyes falazatú, átlagos állapotú család...
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (76317529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 2272 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség a szent tamás-hegy TÖVÉBEN! ! ! Eladó Esztergomban, az Attila utcában egy kivételes és egyedi adottságokka...
99 900 000 HUF
166 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (56843944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vattai családi ház hirdetés (26526837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vattán egy 56 nm-es, 2 szobás, felújított, összközműves családi ház 993 nm-es saroktelken garázzsal, fedett terasszal. a ...
28 300 000 HUF
505 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45479393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XVI. kerületben, Árpádföldön 127 nm-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 nm...
169 900 000 HUF
1 337 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (42197935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 7
Eladó kétgenerációs családiház közvetlenül az erdő mellett FÓTON! ! ! Fót kertvárosi részén eladó újszerű 2 szintes, 6 hálószob...
229 000 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (68793793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 581 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: 6
Fót-Öreghegy egy csendes, zöldövezeti része Fótnak, ahol a természet közelsége és a városi élet előnyei is élvezhetők. a telepü...
270 000 000 HUF
464 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (34344675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 492 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 8
Eladó luxus életvitellel rendelkező mediterrán stílusú családi ház Kerepes, Szilasliget városrészen! Eladásra kínálok minden ig...
370 000 000 HUF
752 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (52336576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Angol stílusú, igényesen kivitelezett és berendezett, 2 szintes, 186 m2-es, 5 szobás családi ház Göd Dunához közeli, lakó-pihen...
179 900 000 HUF
817 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (88343429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség! Tóparti panorámás új építésű családi ház Őrbottyánban! Szereted a csendet, a természet közelségét a víz cs...
149 000 000 HUF
1 241 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (89865797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Ide valóban csak költözni kell! ! Pest megyében Erdőkertesen megvételre kínálom ezt a remek különálló családi házat újszerű áll...
140 000 000 HUF
1 228 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (49852758)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 8
Gödöllőn belterületi telken eladó önálló 3 szintes különálló 290 nm es családi ház. a belterületi telek melyen a ház helyezkedi...
165 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (49323543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 4
Erdőkertes, nappali+ 3 háló, modern, dupla garázsos, teraszos, újszerű, okos otthon! Erdőkertesen Háromház városrészben kínálunk megvételre egy újszerű 2020-as építésű magas műszaki tartalommal rendelkező intelligens otthont. Referencia szám: hz036690
155 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (76765835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 4
Különleges "Mézeskalács házikó"! ! ! ! Eladó Kosdon egy különleges ház! a régi időket idéző hangulatában, de modern környezetbe...
90 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (95375953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 6
Eladó Felsó Gödi nagyon szép, igényes, kétszintes, 6 szobás, 200 m2-es, kertes családi házA ház felújított állapotban van. a vo...
147 000 000 HUF
668 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (59734144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 373 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy 160 m²-es, exkluzív családi házat Fót egyik legigényesebb és legbiztonságosabb lakóparkjában. a luxuskivi...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44654444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 4
Szentendrén panorámás családi ház eladó! Eladásra kínálok Szentendrén, Boldogtanyán az erdőhöz közel 892 m2-es gyümölcsfákkal t...
110 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (41529854)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 6
Eladó felújítandó családi ház VácrátótEladásra kínálok 70% elkészültségű házat Vácrátót egyik csendes utcájában. a ház tervezés...
57 990 000 HUF
289 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (62932562)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (69848342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 5
Otthona kulcsát nálam találja :)Eladó családi ház Ürömön, Budapest mellett – Természetvédelmi terület szomszédságában! Kivétele...
229 000 000 HUF
860 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal