Eladó családi ház (47880 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 880 db
Eladó Sajószögedi családi ház hirdetés (74417923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1323 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó sajószögedi 94 m2, 4+1 szobás ingatlan a Sajó bal partján, a folyótól mintegy 1 kilométerre, Tiszaújváros északnyugati sz...
31 500 000 HUF
338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószögedi családi ház hirdetés (33424363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Sajószögeden 138 m2-es hagyományos szerkezetű családi házat kínálok eladásra rendezett, családi házas környe...
34 900 000 HUF
252 898 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (42561327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 1200 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 6
Csongrád-Csanád vármegye, 1. 200 m2-es hasznos alapterületű, tégla épület, lakóövezetben, Szegeden, Alsóvároson, Sárkány utcába...
349 900 000 HUF
291 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monostorapáti családi ház hirdetés (61737993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 7
Több generáció együtt vagy befektetés a művészetek VÖLGYÉBEN? Eladásra kínálok egy nagy családi házat MONOSTORAPÁTIban, a Bal...
89 900 000 HUF
379 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi családi ház hirdetés (24333455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 3
Múlt század eleji hangulat a BALATONPARTON 5 perc sétára a Balatontól eladó egy 86nm-es villa Alsóörs csendes kertvárosi részé...
129 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonedericsi családi ház hirdetés (77678949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Mesebeli afrika BALATONEDERICSEN! Eladó Balatonedericsen, az Afrika Múzeum közelségében egy belterületi 100nm-es családi ház,...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44373972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megyében Tiszakécskén, Tiszabög városrészén, aszfaltos utcában kínálunk megvételre egy kivett lakóház, udvar megnev...
8 000 000 HUF
101 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (24363745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 9+ 4 fél
Balaton déli parton, Siófokon, háromszintes családi ház eladó. Az épületben 2 lakás, 4 apartman, valamint sportpályák találhat...
350 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (35639736)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 994 m2
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Somogy megye, Siófok Fokihegy, 994 m2 ház, 1. 610 m2 telek eladó. Egyedülálló lehetőség számos extrával nagycsaládoknak, több g...
596 000 000 HUF
599 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (34623223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XXII. kerület, Háros utcában! Budafok egyik legkedveltebb és zöldövezeti részén kínálom megvételre e...
184 000 000 HUF
847 926 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (99255633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 5
Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten! Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és azok...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi családi ház hirdetés (43444874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Sződ központi részén eladó egy 110 m²-es, családi ház 600 m²-es telken, akár kétgenerációs lehetőséggel is. a főépület elrendez...
56 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (81729339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó újszerű okosotthon Fóton Kiemelkedő elhelyezkedéssel! Fóton, egy csendes, mégis kiváló közlekedéssel rendelkező utcában k...
134 000 000 HUF
893 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (74931442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 5
Eladó családiház FótKülönleges stílusú, rendezett, családi házat kínálok eladásra Fót egyik csendes utcájában, nyugodt környeze...
168 900 000 HUF
744 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (93216382)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó! ! ! ! Az ingatlan kétgenerációs csa...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (37569519)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nagy ...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (35793737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi Révdűlőn 627 nm-es telken épülő 165 nm-es nettó lakóterű családi ház eladó! ! a ház két szinten épül, mely várhatóan ...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (33246265)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 342 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Dunakeszin! Az ingatlan kétszintes, jelenleg 2 generációs, saját belső lépcsőházzal rendelkezik, nagy családn...
190 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (42235859)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy a magáénak mondhat egy csodálatos parasztházat Sukoró szívében! Ez a parasztház...
75 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (31297313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 5
Csákvár frekventált részén eladó családi ház! Az ingatlan hasznos alapterülete: 140 nm + 47 nm szuterénTelek méret: 561 nmElosz...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal