Eladó családi ház (47881 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 881 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (59933441)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ár: 62. 900. 000. - Csongrád- Csanád Vármegyében, Szentesen 671 m-es telken 150 m2-es, korszerűen felszerelt, két szintes csalá...
62 900 000 HUF
419 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46179347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Júliakert csendes részén új építésű, modern családi ház eladó, ahol minden a kényelmet szolgálja. Kiváló elosztással és korsze...
130 000 000 HUF
1 130 434 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni családi ház hirdetés (74324947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Sopron belvárosához közel eladó egy 112 m²-es, dél–keleti fekvésű, téglaépítésű, sorházi jellegű családi ház, beépíthető tetőté...
91 500 000 HUF
816 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (45733174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, önálló családi ház ongán – fiatalos környezetben, kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL Onga új részén kínálom megvételre ezt a ...
63 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (35347462)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 2278 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis ház nagy telekkel Perecesen! Miskolc Pereces városrészén, központi, mégis csendes helyen, új beruházás közvetlen kö...
23 900 000 HUF
555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gerjeni családi ház hirdetés (88823853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
ELHELYEZKEDÉS Pakstól 22 kilométerre délre, Szekszárdtól 27 kilométerre északkeletre fekszik, a Duna jobb partján. Vele szembe...
17 900 000 HUF
259 420 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (33884754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 4
Bács Kiskun vármegyében Madarason eladásra kínálok egy tégla építésű szerkezet kész, két lakásos családi házat. a két lakás egy...
18 900 000 HUF
93 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (43347113)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1191 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jánoshalmán 1191 m2-es telken elhelyezkedő 106 m2- es azonnal költözhető családi házat az összes bútorzattal e...
34 500 000 HUF
325 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (42499494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason parasztház, gazdasági épületekkel eladó. a 90 nm-es vegyes falazatú ingatlan 3968 nm-es telke...
7 490 000 HUF
83 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsszőlősi családi ház hirdetés (64327492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 3587 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsszőlős külterületén családi ház eladó. Az ingatlan tulajdoni lap szerint Bácsszőlős külterületén v...
30 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74749419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Katymár településen egy bútorozott családi házat. Az ingatlan 132 m2. -Es és 1259 m2. ...
9 800 000 HUF
74 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (68914345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Katymáron felújítandó családi ház eladóA 136 nm-es ingatlan az 1970-es években épült tégla falazattal é...
6 700 000 HUF
49 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (31948845)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Garán 104m2-es családi ház eladó! Az ingatlanban található 3 szoba, konyha, étkező, spájz, fürdő, wc, e...
20 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (59467373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1611 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán egy családi házat. Az 1960. -As években tégla falazattal épült ingatlan 128nm-es...
19 500 000 HUF
152 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (44327323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Borotán 115 m2es családi ház eladó! Az ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. a főépületb...
8 500 000 HUF
73 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96434364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 78m2 és az 1950-es években épült vegyes falazattal. Tartozik ho...
8 900 000 HUF
114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (69194335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladóA 130 nm-es ingatlan az 1950. -Es években épült vegyes falazat...
8 500 000 HUF
65 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (77983623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Csávolyon 113 m2es családi ház eladóA főút mellett elhelyezkedő ingatlan az 1940-es években épült vegye...
15 800 000 HUF
139 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (17222746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 17285 m2
Szobaszám: 5
Hernádon lovasbirtok eladó! a természet és az állatok szerelmeseinek ajánlom figyelmébe, ezt a 17285nm nagyságú 137, 38nm haszn...
87 000 000 HUF
635 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal