Eladó családi ház (47883 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 883 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45228341)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszut...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (42532222)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 4
Eladó Monorierdőn csendes utcában, 106 m2-es, téglaépítésű családi ház 1500 méterre a vasútállomástól. Ha Budapest közelségét ...
60 000 000 HUF
566 037 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73324372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldal...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (29829342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (99393383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (75695862)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (22691244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 278 m2
Szobaszám: 4
Két ház egy áron! Kivételes lehetőség a XX. kerületben Többgenerációs otthon vagy befektetés egyaránt! Eladásra kínálunk a XX...
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33959383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Tégla építésű családi ház eladó a 18. kerületben, Újpéteritelepen kétgenerációs, felújított, kertvárosi otthon Eladó Budapest ...
121 900 000 HUF
852 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (73343917)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló lehetőség Kispest Óváros részén. Budapest, XIX. kerület kedvelt részén, családi házas övezetben eladó egy 526 m2-es te...
159 900 000 HUF
1 202 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45374234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 150 m2-es családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, sok refer...
145 000 000 HUF
973 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai családi ház hirdetés (37793284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 333 m2
Szobaszám: 4
Eladó békés, csendes környezetben, a Duna közelében található Majosházán kétszintes családi ház. Ez a jó állapotú, kétszintes...
59 000 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43324335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (87377924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 8
Befektetők figyelem! 8 Lakásos társasházat építene? Több lakást alakítana ki, eladná, vagy kiadná azokat? Üzletének, cégéne...
84 900 000 HUF
385 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (32453823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs caládi ház Pesterzsébeten nyugodt utcájában! Kiváló vétel, ha 2-3-4 generációs házat szeretne vásárolni Budape...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43973147)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részén Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi k...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94396479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (57278554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a XVIII. kerület legkedveltebb részén, a bókaytelepen egy 738 nm telken lévő 130 nm-es, kétgenerációs önálló c...
145 800 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21338553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (17824393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Csendes Ganzkertvárosi utcában két különálló lakóegység egy 2 410 m²-es telken Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93873293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részén Budapest XVIII. kerületében, egy r...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal