Eladó családi ház (47865 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 865 db
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (39862373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó családi ház Székesfehérváron, Öreghegyen – 260 m², 6+2 szoba, csodás kert és télikert Székesfehérváron, Öreghegy csendes...
145 000 000 HUF
557 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (35378793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Öreghegy csendes zsákutcájában lehet az Öné egy befejezés előtt álló, 2 szintes, prémium minőségben épült, nappali + 4 hálószob...
170 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagybajomi családi ház hirdetés (24427726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2701 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179214 hivatkozási számú nagybajomi családi ház. Álmodd újra otthono...
27 900 000 HUF
232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83384335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy hangulatos kis családi ház. - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (35838263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ** Autentikus parasztház Orosháza belvárosában - ritka lehetőség! Eladó Orosháza be...
13 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (72734243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (47193573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladóvá vált egy 1990-ben épült tégla szerkezetű dupla komfortos családi ház a vár...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (39835486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (57475732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (86574798)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (17348327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Szentes központjában családi ház eladó! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Szentes szívében egy 130 n...
37 500 000 HUF
288 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (33474268)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 5755 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza külterületén, a város GKSZ-övezeti besorolású részén, jelenleg lovasbirtokként használt ...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34677452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, rendezett utcában egy 132 m2-es, 3 szobás kert...
17 500 000 HUF
132 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24337954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 6
Befektetők figyelem - Több lakásos kialakításra alkalmas, 200 m2-es ingatlan. Megvételre kínálunk a Hunyadivárosban egy kb 200...
44 500 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55854743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 6
44 500 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (61778357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 4
Őrbottyánban, bruttó 130 m2-es, 2020. -Ban átépített ház 1385 m2-es telkekkel eladó! A ház 3 szoba + amerikai konyhás nappalis...
105 000 000 HUF
807 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (64737446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Minden kényelmet biztosító, akár több generáció harmonikus, elszeparált együttélésére vagy vállalkozás folytatására alkalmas cs...
35 400 000 HUF
354 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (15333184)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1784 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Pánd főutcáján, buszmegállónál! Pándon, fő úton, közvetlenül a buszmegállónál eladó egy 100 nm-es családi há...
74 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (85494432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 4
Kápolnásnyéken, Velence határában, a Velencei-tótól és az m7 autópályától néhány percre, csendes zsákutcában eladó egy négy éve...
189 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (42984359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
2 Szintes, napfényes, tóparti ház saját STÉGGEL HA kávé után/vagy közben napozni vagy horgászni SZERETNÉL. . . Eladó Szigets...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal