Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (39634794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 7
Budapest 18. kerületének kedvelt részén, Erdőskert városrészén 270 nm-es, 7 szobás felújított, napfényes családi ház különálló ...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93473543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Felsőszéktó eladó Zártkerti művelés alól kivett, 750nm-es terület és a rajta levő 2019-ban megép...
109 900 000 HUF
865 354 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (76467339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lajosmizsén központi elhelyezkedésű, összesen nappali + 4 szobás, 172nm-es, 2 szintes családi ház, kétrendbeli használatr...
64 900 000 HUF
377 325 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33238373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 58779 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét Talfáján 90nm-es nappali + 2 szobás tanyaépület, melléképületekkel, 4128 nm telken, a hozzá tartozó 58779 nm sz...
50 900 000 HUF
565 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (56892982)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőkne...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (45537339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Eladó gyönyörű, teljesen felújított ikerház Halásztelken. Halásztelek csendes, családi házas övezetében, rendezett környezetbe...
116 900 000 HUF
1 408 433 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (79364392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 656 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüreden eladó egy összközműves, komfortos, 2 szobás, kb. 1972-Ben épült, 57, 95 m2 hasznos alapterületű családi ház, a tis...
28 000 000 HUF
491 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (43942754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1346 m2
Szobaszám: 5
Hernádon, kiváló elhelyezkedésű környéken, rendezett utcában és jó szomszédsággal kínálunk eladásra egy új építésű családi háza...
43 500 000 HUF
240 331 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (73298729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Hernád központjához közel, egy 750 m²-es saroktelken kínálok eladásra egy 110 m²-es, új építésű, önálló családi házat. Az ingat...
89 900 000 HUF
817 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lengyeltóti családi ház hirdetés (84313733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánkat bízták meg! A lido home Balatonlelle eladásra kínálja a Lengyeltóti családi HÁZAT. A lido home Balatonlel...
30 900 000 HUF
343 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfőkajári családi ház hirdetés (91883456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 3
Lido Home Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a családi házat Balatonfőkajáron! A település egy a központhoz közeli utcájában t...
47 500 000 HUF
494 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (63999174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 4
Petőfitelepi családi ház hatalmas telekkel és befejezhető melléképülettel – két generációnak is ideális! Szeged egyik legkedv...
155 000 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Markazi családi ház hirdetés (73657247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Kivételes adottságú, háromszintes családi ház eladó Markazon – tóközeli, csendes utcában A festői szépségű Markaz településen,...
80 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kajászói családi ház hirdetés (44473239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 3565 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Kajászón. Fedezze fel ezt a gyönyörű, felújított, két szintes családi házat, amely egy hatalmas, 3565 négyz...
125 000 000 HUF
844 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (95264259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1542 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy teljeskörűen felújított családi házat - bruttó 40nm, 1 szoba, konyha, - új műanyag nyílászárók, - új vil...
18 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (84162558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, ami tökéletesen illeszkedik a családod igényeihez! Tápiószentmárton szívében kíná...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokszentgyörgyi családi ház hirdetés (26923363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2280 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház homokszentgyörgyön. Az ingatlan ~100m2 melyben található 3 szoba, előtér, amerikai konyhás nappali...
35 000 000 HUF
368 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (34937874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 13860 m2
Szobaszám: 10
Eladó egy exkluzív birtok a Pilis kapujában – ritka adottság, valódi privát szféra! Budapesttől mindössze 25 km-re, Piliscsab...
440 000 000 HUF
1 419 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42383729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, a Szent István utca vonzáskörzetében eladásra kínálok egy 423 nm-es építési telket, 2 rajta lévő, kül...
79 900 000 HUF
416 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (56888837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma