Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Kávai családi ház hirdetés (14454914)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1605 m2
Szobaszám: 2
Pest megyében, Káva községében eladó önálló családi ház! Eladásra kínálok egy közepes állapotú ingatlant Budapesttől 40 percn...
34 500 000 HUF
507 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (59778969)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 7
Háromlakásos társasház egyben eladó Monoron stabil, azonnal jövedelmező befektetés! Eladásra kínálunk Monoron egy három külön...
90 000 000 HUF
656 934 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (64355348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pilisen egy otthonos hangulatú házat, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy nyugodt és termé...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (28344853)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Családi ház AKASZTÓ Eladásra kínálok egy 58nm-es családi házat Akasztó központi rèszèn, egy csendes kis utcában. Az ingatlanho...
11 900 000 HUF
205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (33751673)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Soltvadkert csendes utcájában egy 622 nm-es telken lévő kiemelkedően szép családi házat. Ide már csak költözn...
52 000 000 HUF
337 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (53469993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 110nm-es, 4 szobás, sváb építésű családi házat Csátalján, mely 752nm- es telken található. A lakótérben 4...
8 500 000 HUF
77 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpakonyi családi ház hirdetés (35538794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Felsőpakonyban, családias hangulatú szomszédságban kínálunk 126 m2 alapterületű új építésű ingatlant nagyon kedvező áron! a kor...
125 000 000 HUF
992 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (43679652)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetősz...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (23734378)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 1
Gombán, központhoz közeli nyugodt utcában kínálok megvételre egy vályogból épült családi házat 1136 m2-es körbekerített telken....
25 000 000 HUF
390 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (38525327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Gazdaságos fenntartású, napelemmel felszerelt otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozi...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (13772936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (79558995)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre e...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (91964754)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (45728797)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Több generáció összeköltözésére is alkalmas családi ház Maglód kedvelt részén, az Apafi utcában! Eladó egy két külön bejáratt...
119 000 000 HUF
650 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (44548696)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 5
Tököl és Szigethalom határán, kertvárosi részen kínálok megvételre egy modern stílusú, prémium kivitelezésű családi házat. A t...
104 000 000 HUF
759 124 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (74723467)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre 2 szobás, 70m2-es családi házat, frekventált, központhoz közeli környéken. Az 1960-ban vályog...
37 500 000 HUF
535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (59945241)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharasztin egy 108 nm-es, 5 szobás családi ház a Nádor lakópark szomszédságában! Az 1009 m-es hatalmas telken elhely...
149 000 000 HUF
1 379 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiósági családi ház hirdetés (92973392)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Tápióságon, felújított, amerikai konyhás nappalival és 3 szobával rendelkező önálló családi ház, 680 m2-es telekkel eladó. Me...
71 500 000 HUF
993 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55494949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Albertirsa teljes központjában kettő utcára nyíló TELKEN. BEFEKTETÉSRE, CSOK plusz kedvezményes hitelre is ...
60 000 000 HUF
612 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43352793)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kertkapcsolatos, 81 nm-es, 4 szobás Ház Budapest Belsőmajorban. Fedezze fel ezt a gyönyörű, 2015-ben épült, tégla szerkez...
125 000 000 HUF
1 543 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal