Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (89598474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Nyírszőlős elején eladó új építésű, minőségi kivitelezésű, 118 m²-es kulcsrakész ikerház. Az ingatlan elosztása: ...
115 000 000 HUF
974 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (93842554)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 1643 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kaposváron, a keresett kisgáti városrészben, a Wass Albert utcában kínáljuk megvételre ezt az ikerházat, pontosabban annak jobb...
133 500 000 HUF
908 163 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (43424248)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 251 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVI. kerületének egyik legpatinásabb részén, eladásra kínálunk egy teljes egészében felújítandó, történeti jelentőségű...
229 000 000 HUF
912 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (61491989)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 635 m2
Szobaszám: 6
Debrecen-Alsójózsán, a Józsa Ligetben, közkedvelt családi házas övezetben, csendes, nyugodt szomszédsággal rendelkező aszfaltoz...
219 000 000 HUF
1 123 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (77197366)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 3
Jánosházán, kétszintes 110 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Jánosházán található 110 nm, kétszin...
35 990 000 HUF
327 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (83394313)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 5
Celldömölk-Alsóságon, 130 nm teljesen felújított családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk-Alsósá...
63 400 000 HUF
487 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (49255374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán három szobás, felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 7...
8 990 000 HUF
124 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (94849373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pápán a Rózsa utcában, 197 nm tetőteres családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Pápán a Rózsa utcában talá...
135 000 000 HUF
685 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (29394168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 3
Kemenesmagasiban, költözhető 65 nm háromszobás családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenesmagasiban cs...
21 990 000 HUF
338 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyargencsi családi ház hirdetés (34974367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1763 m2
Szobaszám: 2
Magyargencsen található, 62 nm költözhető családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Magyargencsen található, ...
21 990 000 HUF
354 677 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (99939954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk belvárosában, tetőtér beépítéses családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk központjában...
25 000 000 HUF
324 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysimonyi családi ház hirdetés (97433297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 4
Nagysimonyiban tetőtér beépítéses, 133 nm bútorozott családi ház eladó! Cellhaus Ingatlan Iroda kínálja eladásra, Nagysimonyib...
140 000 EUR
380 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (33256748)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk – Alsóságon központi helyen, 80 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk Alsóságon...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (29933733)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Nagykovácsi ófalu részén központhoz közel. Az ingatlan előnye, hogy Panorámás hegyoldalban helyezkedik el, ...
125 000 000 HUF
856 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (33975431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó önálló, körbejárható családi ház Budapest XXII. Ker. Zöldövezeti, jó infrastruktúrával rendelkező részén, a Campona bevás...
198 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömendi családi ház hirdetés (81361143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 5238 m2
Szobaszám: 2
Somogy megye, Csömenden eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Telek méret: 5238 m² Szintek száma:...
29 800 000 HUF
310 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26457546)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kertvárosi részén földszintes kialakítású családi ház eladó. Az ingatlan 111, 26 nm-es, amerikai konyhás nappali 3 h...
139 000 000 HUF
1 252 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63847929)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben a Mikepércsi úton 3 szintes üzleti célokra is kiválóan alkalmas családi ház eladó. Ingatlan közvetlen főútvonal m...
250 000 000 HUF
595 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (53994454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3261 m2
Szobaszám: 2
Eladó Forró településén családi ház! a ház 93 nm telekméret 3261 nm! Bővebb infó telefonon! Az ár irányár alkuképes!
25 000 000 HUF
268 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal