Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (53373339)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Csendes Ganzkertvárosi utcában két különálló lakóegység egy 2 410 m²-es telken Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (23623552)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 294 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt kertvárosi részén, Pest megyében egy napfényes, netto 72, 7 négyzetméteres, egyedülállóan energi...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (93345512)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 5
Vecsés központi részén önálló családiház Vecsésen várja új lakóit egy 200 négyzetméteres önálló családiház mely a 2000-es évek...
149 990 000 HUF
710 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (95364596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 587 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Gyál frekventált, mégis csendes részén, egy összesen 128 négyzetméteres családi házat, 573 négyzetméteres, ö...
64 900 000 HUF
507 031 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43934877)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (27421326)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (97746896)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (75173589)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 5
Ha Ön Vecsés varázslatos környékén szeretné megtalálni álmai otthonát, ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget. Eladásra kínálunk ...
73 000 000 HUF
682 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (39927894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 7
Eladó többgenerációs, jó állapotú családi ház a RENDESSYTELEPEN! Kedvező Rezsi: Igénylés esetén, a ház jogosult kétszeres gáz- ...
129 000 000 HUF
664 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (74383719)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 8
Befektetők figyelem! 8 Lakásos társasházat építene? Több lakást alakítana ki, eladná, vagy kiadná azokat? Üzletének, cégéne...
84 900 000 HUF
385 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43347373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (49458782)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 9
Eladó Budapest XVIII. kerületében, frekventált helyen, Üllői út közelében, kiváló adottságokkal rendelkező, több funkciós ingat...
169 000 000 HUF
597 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (14449647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház gyönyörű kerttel és kiváló felszereltséggel! Ha nyugalomra, rendezett környezetre és egy igazán ...
105 900 000 HUF
1 323 750 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (54984398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 6
Különleges és sokoldalú családi otthon Abonyban. Ez a tágas, 1994-ben épült téglaépítésű ingatlan, 5 szoba plusz nappalival, ké...
62 900 000 HUF
393 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (41284598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Pacsirtatelep szívében a Magyarok Nagyasszonya teréhez közel, két generációs családi ház külön bejáratokkal, kertrészekkel és g...
119 000 000 HUF
517 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49274582)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 6
62 900 000 HUF
393 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (79645813)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműve...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93377447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részén Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi k...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (34515273)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 5
Összeköltözők, nagy családosok figyelem! Amennyiben két generációs házat szeretne vásárolni Kispesten! Ajánlom figyelmébe e...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98277393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Almáskertben részletekbe menően nívós önálló családi otthon eladó! 18. kerület családias, új, modern részén egy 120 négyzetmé...
249 000 000 HUF
1 518 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal