Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (57783254)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kertvárosi részén földszintes kialakítású családi ház eladó. Az ingatlan 110, 71 nm-es, amerikai konyhás nappali 3 h...
139 000 000 HUF
1 263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (42398315)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár, Szilágyi utcában (Kórház közelében) eladó egy ~80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű, gázkonvektor + kályha fűtésse...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (34539851)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház eladó Szikszó csendes utcájában Szikszón, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 48, 7 m²-es, fe...
6 800 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (74147373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Tágas, karbantartott családi ház eladó Encs egyik legkedveltebb részén garázzsal, tárolóval! Encs csendes, családias övezetéb...
39 650 000 HUF
350 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (97263299)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 8
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179126 hivatkozási számú soproni családi ház. Eladó Sopron-Bánfalva er...
105 000 000 HUF
632 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (73367347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 8
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179126 hivatkozási számú soproni családi ház. Sopron-Bánfalva csendes,...
105 000 000 HUF
589 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (94742838)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Egyszintes, kertkapcsolatos családi ház frekventált helyen, Ady-ligeten! Budapest II. kerületének egyik kedvelt részén, Ady-l...
169 000 000 HUF
1 280 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (43494336)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 4
Budakeszi, Budapest közvetlen szomszédságában helyezkedik el, így könnyű a városba való bejutás, de mégis megőrzi vidéki báját ...
179 000 000 HUF
1 118 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (45554429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Törökvészen remek helyen többgenerációs ház! Megvételre kínálunk a II. kerület frekventált részén egy 320 négyzetméter lakóte...
590 000 000 HUF
1 843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (82183497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 286 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 9
A II. kerületben Remetekertváros részen kínálunk megvételre egy 586 nm területű telken álló 286 nm összterületű, 4 szintes, 10 ...
235 000 000 HUF
821 678 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (57944674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 282 m2
Telekterület: 45000 m2
Szobaszám: 5
Szabadság és függetlenség jellemzi a dombok közt megbúvó autonóm házat többhektárnyi területtelbudapesttől 30 PERCNYIREPest meg...
325 000 000 HUF
1 152 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemencei családi ház hirdetés (99997733)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 950 m2
Telekterület: 240000 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől egy órára, gyönyörű környezetben, a csodálatos fekvésű Börzsöny északnyugati lábánál az Ipoly völgy találkozásánál,...
230 000 000 HUF
242 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (78275695)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: 2143 m2
Szobaszám: 6
Luxusingatlan eladó Balatonlellén. A közel 1300 nm-es, háromszintes ház minden igényét kielégíti a diszkrét ott tartózkodásra ...
620 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (68959224)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5
B - lakás Eladó új építésű, különálló, 108 m2 hasznos alapterületű ház Dömsödön, nappali + 4 szobával. Dömsöd csendes, mégis ...
72 990 000 HUF
675 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (86472333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 5
A - lakás Eladó új építésű, különálló, 108 m2 hasznos alapterületű ház Dömsödön, nappali + 4 szobával. Dömsöd csendes, mégis ...
69 990 000 HUF
648 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (29435794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 6
Eladó új építésű prémium ikerház egyben is MEGVÁSÁROLHATÓEladó modern, új építésű prémium ikerház magas műszaki tartalommal. Az...
206 000 000 HUF
1 373 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49153764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Belvárosi otthon eladó Debrecen egyik legértékesebb városrészében! Debrecen egyik legkedveltebb és legkeresettebb belvárosi k...
405 000 000 HUF
1 065 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27434572)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2