Eladó családi ház (48036 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 036 db
Eladó Solymári családi ház hirdetés (73225177)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 4
Páratlan hangulatú, örökpanorámás családi ház Solymáron! Ha Ön is a természet közelségét, a különleges atmoszférájú otthonoka...
148 900 000 HUF
850 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (57347787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Leányfalu – Dunaparti életérzés saját kishajó kikötővel! Eladó Leányfalun egy különleges adottságú, háromszintes, modern csal...
150 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (98395489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Két különálló, felújított ház Üröm központi részén! Üröm kedvelt, könnyen megközelíthető, központi részén eladó egy két külön...
142 000 000 HUF
865 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (48533745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 490 m2
Telekterület: 1837 m2
Szobaszám: 9
Szentendrén impozáns, panorámás villa eladó! A kulcs nálam van, flexibilisen tudom mutatni a házat. Szentendre kedvelt rész...
224 900 000 HUF
458 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (51138743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Pilisvörösváron, a Szabadságligeten napelemes, korszerű családi ház eladó! Pilisvörösvár Budapest közvetlen agglomerációjában...
187 000 000 HUF
589 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (72672749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1840 m2
Szobaszám: 2
Piliscsaba Ófalu részén családi ház eladó! Ha Ön olyan otthont keres, ahol a nyugalom és a természet közelsége találkozik a h...
59 900 000 HUF
855 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (67633359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
187 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (37663442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Klotildligeten családi ház eladó! Piliscsaba kedvelt, csendes, kertvárosias részén, Klotildligeten 852 nm-es telken 217 nm-es...
229 900 000 HUF
1 059 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34347845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (49226349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74533119)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (82398892)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (27633193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pilisszentkereszten 73 nm-es lakóházzá minősíthető ház  eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került...
11 800 000 HUF
161 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (49437424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 2780 m2
Szobaszám: 7
Tahitótfaluban, a  hegy felőli oldalon 280nm-es épület együttes eladó. Telek mérete: 2780nm. Az ingatlan jelenleg három lak...
188 000 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (33228991)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tökölön a Csokonai utca környékén egy 93 m²-es vegyes falazatú (tégla-vályog) családi ház. Az utca aszfaltozott, a szom...
43 500 000 HUF
467 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (56445996)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1551 m2
Szobaszám: 3
A home Property kínálatában (#689727): Kétegyháza, Kádár kocka családi ház, 1551 m2-es telken, 100 m2-es ház, 3 szobás, műanya...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (47695417)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 1
Eladó Békésen, Békés vármegyében, a város központjában egy 873 m²-es telken található, felújítandó vagy akár bontandó ingatlan....
12 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (43373346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 4
Többfunkciós családi ház üzlethelyiséggel Balatonalmádi Vörösberény központjában! Eladásra kínálunk egy sok lehetőséget magáb...
99 000 000 HUF
523 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (46135433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2